2. edycja Yard Sale Cracow

* KRAKÓW
* Klub Pauza
* targi: 2. Yard Sale Cracow
* 17 listopada 2012 r. (sobota), godz. 12.00-19.00

*

Streetwear, Moda, Vintage, Handmade, Design – już 17 listopada w krakowskiej Pauzie odbędzie się II edycja Yard Sale Cracow!

Już po raz drugi szykujemy ucztę dla miłośników mody, designu i handmade’u i twórczej energii. Jest to wydarzenie wyjątkowe, zapełniające lukę w regionie, które pozwala młodym projektantom zaprezentować swoją twórczość.

Najbliższa edycja – Fall/Winter Yard Sale Cracow – wprowadzi każdego w świąteczny nastrój przy świetnej muzyce i  oczywiście różnościach, które już przygotowują zaproszeni artyści. Będzie można poznać osobiście wystawców oraz zaopatrzyć się w designerskie ubrania, buty, biżuterię, torebki i wiele innych akcesoriów. Nie zabraknie także działu dziecięcego, fotograficznego, rowerowego czy z eco produktami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Będzie to także idealna okazja do nabycia oryginalnych prezentów mikołajkowych i świątecznych!

Wśród 30 wystawców cenione marki, absolwenci szkół artystycznych oraz początkujący twórcy, m.in.: Madox, Let’s Funky!, Matt Forest, Kropka, Taagu, Scradeus, play.work.create*, Coquet, Familove, Anettatetta, Lomografia.pl, Distanz Bike.

Organizatorzy: Let’s Funky!, Familove, Mika Kośka Projekt

Strona wydarzenia: www.facebook.com/YardSaleCracow

Autorka plakatu: Katarzyny yuke Kalder

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.