BAZAR mody i designu w Poznaniu

* POZNAŃ
* KontenerART, ul. Ewangelicka

* targi: BAZAR mody i designu
* 22 lipca 2012 r. (niedziela), godz. 12.00-20.00

*

Pierwsza edycja tego wydarzenia okazała się sukcesem, dopisali zarówno wystawcy, jak i odwiedzający. Już w niedzielę 22 lipca od południa teren KontenerART znów zamieni się w bazar z ubraniami, dodatkami, gadżetami, obrazami, meblami i rękodziełami. A wszystko od młodych, zdolnych, polskich twórców.

Bazar to niecodzienna okazja do porozmawiania z samymi projektantami i twórcami, którzy będą do dyspozycji przy swoich stoiskach.

BAZAR mody i designu organizowany jest w ramach Tymczasowej Akcji Modowej – cyklu wydarzeń okołomodowych odbywających się w tym roku w KontenerART.

Przez cały czas w przestrzeni KontenerART działa TFH Tymczasowy Butik, który jest również częścią Tymczasowej Akcji Modowej. TFH Tymczasowy Butik to połączenie koncepcji improwizowanego sklepu i mody, czyli tzw. pop-up shopu.

W Butiku znajdują się najciekawsze i najbardziej obiecujące polskie projekty modowe, które – co jest bardzo istotne – dostępne są w przystępnych cenach. Jednocześnie charakteryzuje je najwyższa jakość i oryginalne koncepcje stylizacji. Aktualnie w Butiku można kupić ubrania i dodatki ponad piętnastu różnych marek, m.in.: Bola, She/s a Riot, Odio Tees, Madox, Tideland, Hazz, Mozcau, Pure by Aga Paul.

Organizatorzy: Lazy Bug artists&events

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.