Dzień Architekta we Wrocławiu

* WROCŁAW
* Galeria Wnętrza, ul. Szewdzka 5A
* wydarzenie: Dzień Architekta
* 22 czerwca 2012 r. (piątek), godz. 10.00-15.00
* portal DesignAttack.pl jest patronem medialnym wydarzenia

*

Światowy Dzień Architekta, który obchodzimy pierwszego lipca, jest okazją do spotkania dolnośląskiego środowiska  architektów i projektantów wnętrz w strefie inspiracji Galerii Wnętrza na wrocławskich Bielanach.

Wybrane nowości ze świata designu przywiezione wprost z Mediolanu, w tym sofa Plum (Ligne Roset) laureatka Oskara meblowego Red Dot, ażurowe meble z lawy wulkanicznej (Conmoto), mobilny kominek Roll Fire i dowcipne, podświetlane meble z biodegradowalnego tworzywa  (Myyour) zostaną wyeksponowane w strefie prezentacji.

Conmoto - Roll Fire

O nowych możliwościach aranżacji wnętrz, które daje światło (Vibia) i technologia LED (ARTcada) oraz o technicznych aspektach projektowania, ciekawych narzędziach  i programach komputerowych usłyszymy podczas konferencji pt. „Światło w domu i ogrodzie”. Podczas konferencji VIBIA ogłosi szczegóły konkursu *2012 CREA AWARDS na najlepszy projekt oświetlenia, w którym  pula nagród wynosi 40.000 euro.

Conmoto - Maffam Freeform

Spotkanie zakończy garden party z  gwiazdą designu – fotelem „Proust” A. Mendiniego w nowej odsłonie zgodnej z duchem powrotu do źródeł  dominującym na tegorocznych targach ISaloni.  Ukryte drzwi do ogrodu odnajdziemy dzięki  koncepcji drzwi zintegrowanych ze ścianą (Barausse secret), zabezpieczonych systemem  zamków (Good lock). Strefę grillowania zdominuje tepan – wygodna technologia w kuchni i ogrodzie (Miele).

Więcej: www.galeria-wnetrza.pl

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.