Festiwal Traffic Design 2012

* TRÓJMIASTO
* Festiwal Traffic Design 2012
* 20 lipca – 10 sierpnia 2012 r.

*

W piątek rusza Festiwal Traffic Design 2012 – podobnie jak w zeszłym roku street art opanuje Trójmiasto.

W sobotę “trafficowe” działania zainauguruje Seikon, który zamieni betonowe słupy na Bulwarze Nadmorskim i przy ulicy Piłsudskiego w pełne barw obiekty artystyczne. Równocześnie pracę na stacji SKM Orłowo rozpocznie znany trójmiejski duet Foxy & Wiur. W ciągu najbliższego tygodnia na stacji SKM Grabówek spotkają się dwie artystki: Vera King z Trójmiasta oraz Magdalena Drobczyk, która na Festiwal Traffic Design przyjedzie z Katowic.

W weekend pierwsi artyści pojawią także w dawnej dzielnicy portowej. Kwartał wyznaczony przez ulice: Portową, Św. Piotra, Św. Wojciecha i Żeromskiego jest miejscem, gdzie działania festiwalowe będą najbardziej skoncentrowane – w ramach Traffic Design pojawią się w nim murale kilkunastu artystów. Prace w tej części rozpoczną Autone i Uwaga Inwazja! Pod koniec tygodnia spodziewamy się również przyjazdu Oteckiego i Sepe, którzy dołączą do artystów działających w kwartale.

Zapraszamy do oglądania artystów podczas prac festiwalowych. Pełną galerię realizacji będzie można oglądać po 10 sierpnia.

Więcej informacji na: www.trafficdesign.pl

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.