Fun Fashion Design Day w Concordia Design

* POZNAŃ
* Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3
* wydarzenie: Fun Fashion Design Day
* 7 października 2012 r. (niedziela), godz. 12.00–17.00

*

Jednym z wydarzeń Festiwalu Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art będzie Fun Fashion Design Day, czyli dzień w całości poświęcony modzie i designowi zgodnym z ideą slow fashion i wzornictwa przyjaznego środowisku

Pokażemy, że do eko-designu można podchodzić z przymrużeniem oka, dlatego hasłem dnia modowego będą „ZABAWY”. Przedstawimy projektantki, stylistki i artystki, które modę traktują jak plac zabaw. Hasło „ZABAWY” potraktujemy jako temat i obiekt modowych warsztatów oraz zaproszenie do wspólnej, dobrej zabawy. Na warsztaty pod okiem projektantek i stylistek zapraszamy zarówno dorosłych, którzy tęsknią za dzieciństwem (mężczyźni, wieczni chłopcy są mile widziani!), jak i dzieci.

Tłem dla Fun Fashion Design Day będzie pokaz multimedialny, prezentujący materiały z sesji fotograficznych cyklu „Solar & K MAG inspirują”. Nieszablonowe i zaskakujące zdjęcia autorstwa młodych, utalentowanych fotografów, pasjonatów fotografii i mody oraz blogerów ukażą festiwalowym widzom modę jako przestrzeń do twórczych i niebanalnych poszukiwań.

Solar - kolekcja Jesień-Zima 2012

Podczas Fun Fashion Design Day odbędzie się także modowy kiermasz. Zaprezentujemy to, co młoda moda polska ma najlepszego. Projektanci, projektantki, marki modowe, którzy szyją z pasji i czystej przyjemności projektowania. Kiermasz  to promocja idei slow fashion – projekty prezentowane na targach, cenowo prawie nie odbiegają od popularnych sieciówek, a mają nad nimi przewagę niskonakładowej produkcji, oryginalności, jakości materiału i dbałości o detal, oraz, przede wszystkim indywidualnego podejścia do klienta.

Więcej informacji

 

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.