III Yard Sale Cracow

* KRAKÓW
* Pauza, ul. Floriańska 18, I piętro
* targi: III Yard Sale Cracow
* 1 czerwca 2013 r. (sobota), godz. 12.00-18.00

*

1 czerwca w krakowskiej Pauzie odbędzie się III edycja Yard Sale Cracow. Podczas jednego wydarzenia szykuje się uczta dla miłośników mody, designu, streetwearu i dobrej kuchni. 

YSC#3posterMAJnew

Na targach zobaczymy propozycje od 30 wystawców z Polski. Zaprezentują się znane i cenione marki, absolwenci szkół artystycznych oraz początkujący twórcy.  Będzie można poznać ich osobiście, porozmawiać, a przede wszystkim zaopatrzyć się w designerskie ubrania, biżuterię, torebki i wiele innych akcesoriów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie na nadchodzące wakacje!

Yard Sale Cracow będą także towarzyszyć warsztaty szycia prowadzone przez Monikę Németh  / Slow Fashion Cafe. 1 czerwca Organizatorzy nie zapominają także o najmłodszych. Dział dziecięcy wzbogacony zostanie o warsztaty malowania na koszulkach, które w pauzowym ogródku poporwadzi Familove.

Najbliższa edycja ma wprowadzić wakacyjny luz, w ogródku Pauzy będzie można odpocząć, dobrze zjeść i nabrać sił na After. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia Organizatorzy zapraszają do podziemi Pauzy, gdzie od 22.00 godziny zagrają Daniel Drumz (U Know Me), Good Paul (Pets / Project Mooncircle).

www.facebook.com/YardSaleCracow

Organizatorzy: Let’s Funky! /Familove / Mika Kośka Projekt / Klub Pauza

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.