Insider Designer Wrocław

(termin: do 13 maja 2012 r.)

*

Echo Investment organizuje konkurs Insider Designer dla młodych projektantów i architektów z Wrocławia. Do wygrania komputer iMac, tablety iPad oraz iPody. Najlepsze projekty znajdą się w specjalnym konkursowym katalogu inspiracji.

W konkursie Insider Designer (edycja Wrocław) zorganizowanym przez Echo Investment mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat i są studentami lub absolwentami uczelni ze stolicy Dolnego Śląska. Zadaniem osób startujących w konkursie jest kompleksowe zaprojektowanie wnętrza mieszkania (od ścian, przez meble, skończywszy na aranżacji oświetlenia).

Twórcy powinni opierać swoje projekty o jeden z dwóch rzutów mieszkania z osiedla „Przy Słowiańskim Wzgórzu” – inwestycji realizowanej przez Echo Investment we Wrocławiu. Projekt konkursowy powinien składać się z rzutu oraz wizualizacji trójwymiarowych. Prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a głównym kryterium oceny projektów będzie przede wszystkim funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań, a ponadto estetyka, nowoczesny design i oryginalność. Poza głównymi nagrodami, najlepsze projekty trafią do specjalnego katalogu promującego młodych designerów z Wrocławia. Dzięki tej publikacji mieszkańcy osiedla ”Przy Słowiańskim Wzgórzu” w trakcie urządzania swojego mieszkania będą mogli skorzystać z oryginalnych projektów nagrodzonych w konkursie, a sami projektanci dotrą ze swoimi pomysłami do szerokiej grupy odbiorców.

Prace na konkurs Insider Designer (edycja Wrocław) można zgłaszać do 13 maja 2012 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 21 maja 2012 r.

Jury konkursu:
Agnieszka Jacobson-Cielecka – dziennikarka, krytyk i kuratorka designu; założycielka polskiej edycji „Elle Decoration”;
Czesława Frejlich – redaktor naczelna kwartalnika „2+3D”, prof. nadzwyczajny ASP w Krakowie;
WWAA (Natalia Paszkowska& Marcin Mostafa) – architekci i designerzy, autorzy projektu Pawilonu Polskiego na Expo 2010 w Szanghaju;
Arkadiusz Chamielec – architekt, APA Kuryłowicz & Associates;
Piotr Szkliniarz – architekt, Echo Investment S.A.;
Agata Łapot – kierownik Biura Sprzedaży Echo Investment S.A. we Wrocławiu

Konkurs Insider Designer jest częścią programu Echo Investment City friendly, który został zbudowany na czterech fundamentach: miejskim stylu, nowoczesnym designie, funkcjonalnych rozwiązaniach oraz przyjaznym otoczeniu. Programem zostały objęte trzy miasta: Wrocław, Poznań i Kraków. W ramach Echo Investment City friendly inwestor promuje wszelkie działania, które sprawiają, że przestrzeń miejska staje się bardziej przyjazna, otwarta, a życie we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie – przyjemniejsze. Do tej pory Echo Investment organizowało rowerowe eventy i konkursy, a swoim klientom, którzy zakupili mieszkania w inwestycjach objętych programem, oferowano designerskie, składane rowery amerykańskiej firmy Dahon.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz rzuty do projektów

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.