KidDESIGN – Targi designerskich zabawek pod choinkę

* WARSZAWA
* Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świętojerska 5/7
* targi: KidDESIGN - Targi designerskich zabawek pod choinkę
* 15-16 grudnia 2012 r. (sobota-niedziela), godz. 10.00-18.00
* wstęp wolny

*

Dla tych wszystkich, którzy zmęczeni otaczającą nas chińszczyzną i plastikowymi stworami zalewającymi dziecięcy rynek z każdej strony poszukują produktów skrojonych na miarę, ładnych i niemasowych – Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje targi designerskich zabawek pod choinkę KidDESIGN.


Targi, odbywające się w przedświąteczny weekend, mają na celu zgromadzenie pod jednym dachem Instytutu wyselekcjonowanych sprzedawców. Zaproszono uznane marki, które od lat tworzą dla dzieci produkty alternatywne do tych, jakie znajdujemy na większości sklepowych półek, a także projektantów, właścicieli galerii i sklepów internetowych, ludzi zdolnych, kreatywnych.

Impreza jest skierowana do tych wszystkich, którzy chcą wychowywać dzieci również poprzez zabawki mądre i ładne, czyli dobrze zaprojektowane.

Stawiamy na estetykę, jakość i oryginalność, a jednocześnie na pobudzanie ciekawości i wyobraźni oraz rozwijanie kreatywności.

Podczas targów będzie można kupić:
zabawki
gry
książki
ubrania
i inne produkty.
Wszystkie z designerskim znakiem jakości.

Wystawcy:
Muppet Shop http://www.muppetshop.pl/
Bamboletto http://bamboletto.blogspot.com/
Wydawnictwo Wytwórnia http://wytwornia.com/
Żyrafy z szafy http://www.zyrafyzszafy.pl/
Pan Pepe http://www.pan-pepe.blogspot.com/
FAMILOVE http://familove.com/
Kalimba Zabawne zabawki do zabawy http://www.kalimba.pl/
Wydawnictwo Muchomor http://www.muchomor.pl/
Lilyshop http://www.lilyshop.pl/
NooBoo http://nooboo.pl/
Minimetry http://minimetry.pl/
Studio Kreski i Pixela http://studiokreskiipixela.pl/
Dominika Laskowska http://www.projektowanie.kei.pl/
Przydajesie.pl przydatne gadżety w podróży i poza domem http://www.przydajesie.pl/
ZIABAQLU http://www.ziabaqlu.com/
Hulajnogi Micro http://www.hulaj.org/
Karamba! http://karammba.blogspot.com/
Buktole http://buktole.com/
Miuki by miły projekt http://miuki.pl/
Baby Berry https://www.facebook.com/pages/BabyBerry/429732500406422
Wydawnictwo Hokus Pokus http://hokus-pokus.pl/
Wydawnictwo Tatarak http://tatarak.com/pl/
Alelale http://www.alelale.com/
TMC – książki obcojęzyczne http://www.tmc.com.pl/
Anna Kicman (ceramika) http://www.ceramika-kicman.ovh.org/
Wydawnictwo Zakamarki http://www.zakamarki.pl/
Akademia Rozwoju Wyobraźni Buka www.buka.com.pl
Cube http://cubedesign.pl/
Koty na płoty http://www.kotynaploty.pl/
Sankowo (ręcznie robione na szydełku włóczkowe zabawki) www.sankowo.com
Mokopico http://mokopico.pl/
LoveKids http://www.lovekids.pl/
Drewniane Zabawki Cioci Zoi https://www.facebook.com/zabawki.cioci.zoi
Malu Studio Joanna Korczyńska, Maja Kwapień http://malustudio.pl/
Zuzu Toys http://zuzutoys.pl/
Wydawnictwa Dwie Siostry http://wydawnictwodwiesiostry.pl/
Kids on the Moon http://www.kidsonthemoon.com/pl/
Tuli Luli http://www.tuliluli.eu/
Wydawnictwo Babaryba http://babaryba.pl/
Lasse i Bosse http://www.lasseibosse.pl/
OuOu http://www.ouou.pl/
Makutra http://makutra.com/
ecoCroco www.ecoCroco.pl
mini kawiarenka Kuchnia Breni http://kuchniabreni.blox.pl/html

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.