Konkurs architektoniczny Projekt Visage

(termin: do 10 grudnia 2012 r.)

*

Rozpoczął się konkurs architektoniczny na projekt budynku z wykorzystaniem tynków i farb elewacyjnych z innowacyjnej linii Ceresit VISAGE. Pomysłodawcą projektu jest firma Henkel, której przedstawiciele zasiądą również w jury konkursu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody pieniężne w każdej z czterech kategorii konkursowych oraz Grand Prix dla zwycięzcy.

Ceresit VISAGE to inspirowana naturą linia eleganckich tynków i farb do elewacji. Produkty z tej grupy podzielono na trzy kategorie bezpośrednio nawiązujące do naturalnych surowców: drewna, kamienia oraz metalu. Każda z nich oferuje szeroki wybór kolorów i faktur, pozwalających na realizację indywidualnych pomysłów.

Obchodzony 1 lipca na całym świecie Dzień Architektury zainspirował Henkel Polska do zorganizowania konkursu „Projekt VISAGE”. Architekci i projektanci będą mieli okazję wykazać się kreatywnością oraz nietypowym podejściem do projektu i nadesłać prace w kilku kategoriach tematycznych. Organizatorzy przewidzieli ich aż cztery: domy jednorodzinne, budynki jednorodzinne, budynki użyteczności publicznej oraz obiekty zabytkowe. Spośród autorów wyróżnionych prac zostanie wyłoniony zwycięzca Grand Prix.

Projekty do konkursu mogą nadsyłać studenci oraz architekci i projektanci, którzy nie ukończyli 45. roku życia. Organizatorzy liczą na świeże spojrzenie oraz odważne pomysły młodych projektantów, jak również na profesjonalizm i doświadczenie ich starszych kolegów.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na uroczystej gali w Pałacu Zamojskich, po obradach jury, które ogłosi laureatów. Łączna pula nagród wynosi 22.000 zł.

Nagrody:
Grand Prix – 10.000 zł
3 x 3.000 zł – dla architektów wyróżnionych w każdej z kategorii konkursowych.

Projekty można nadsyłać do 10 grudnia 2012 r.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.