Konkurs BoConcept na projekt kubka – 3. edycja

(termin: do 31 grudnia 2012 r.)

*

Za nami już dwie edycje popularnego konkursu na projekt kubka BoConcept. Do poprzedniej edycji konkursu zgłoszono prawie 25.000 wzorów. Międzynarodowe jury pod przewodnictwem światowej sławy designera Karima Rashida wybrało 6 najlepszych projektów, które 2 listopada 2012 r. znajdą się w sprzedaży we wszystkich salonach BoConcept na świecie. 15 listopada 2012 r. rusza III edycja konkursu!

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie klasycznego kubka do kawy lub herbaty. W tym roku, po raz pierwszy, zwycięskie projekty zostaną wykorzystane do dekoracji talerzy, talerzyków deserowych, filiżanek do expersso i papierowych serwetek. Co roku wprowadzamy nową limitowaną kolekcję kubków i talerzy, każdy z 6 wzorów jest inny i budzi różne emocje. Nasi klienci bardzo lubią te kolekcje, mają swoje ulubione projekty. Zdarza się nawet, że zbierają wszystkie wzory - wyjaśnia Lene Ronfeldt, odpowiedzialna za tworzenie kolekcji dodatków w BoConcept.

Konkurs tradycyjnie rozpoczyna się 15 listopada i potrwa do końca roku. W tym czasie na stronie internetowej www.boconcept.com znajdzie się specjalna aplikacja do projektowania kubków oraz wszystkie informacje na temat konkursu.

Sześcioro utalentowanych zwycięzców otrzyma nagrody w postaci kompletu 6 nagrodzonych kubków zapakowanych w okolicznościowe pudełko oraz fotel Ogi zaprojektowany przez duńskiego designera Andersa Norgaarda z najnowszej kolekcji BoConcept. To fantastyczne uczucie, kiedy widzimy tyle wspaniałych pomysłów, które napływają do nas z całego świata. Czujemy się wtedy jedną wielką rodziną wielbicieli designu – dodaje Lene Ronfeldt – Mamy też nadzieję, że przyczyniamy się w ten sposób do odkrycia nowego, wielkiego, artystycznego talentu.


Wyboru najlepszych projektów w III edycji konkursu dokona międzynarodowe jury, w skład którego wchodzą:
Lotta Agaton, stylistka i architekt wnętrz ze Sztokholmu
Gemma Montague, projektantka tkanin i stylistka, od 10 lat zajmuje się wystrojem wnętrz salonów BoConcept w Wielkiej Brytanii
Lene Ronfeldt, odpowiedzialna za kolekcje dodatków BoConcept
Peter Bledu, stylista, projektant i blogger z Francji

*

Month: Year:
« Prev June 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
        1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.