Konkurs Gadżety dla planety

(termin: do 11 sierpnia 2013 r.)

*

Interesujesz się ekologią i wzornictwem? Umiesz projektować i chcesz zaangażować się w ochronę przyrody? Uwolnij kreatywność, zaprezentuj swoje pomysły i weź udział w konkursie pod nazwą „Gadżety dla planety”. Stwórz własny projekt modnego eko-gadżetu, który wśród ekologicznie świadomych internautów wyznaczy modę na zachowania promujące ideę FSC®.

GADZETY_DLA_PLANETY

Podstawowym przesłaniem idei FSC jest podejmowanie działań w kierunku zapewnienia równowagi ekosystemów poprzez prowadzenie odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Do wygrania 5.000 zł lub jedna z pozostałych nagród. Partnerami konkursu organizowanego przez Tetra Pak® są FSC Polska (Forest Stewardship Council®) oraz Fundacja WWF Polska.

Prace konkursowe należy zgłaszać od 11 czerwca do 11 sierpnia 2013 r. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą zaprezentować swoją eko-twórczość. Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu modnego, ekologicznego gadżetu, kojarzącego się z troską o lasy, który oddaje ideę FSC.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na stronie www.posadzdrzewo.pl/konkurs i wypełnić formularz zgłoszenia pracy. Każdy z uczestników może zgłosić w konkursie maksymalnie trzy prace.

Trzy główne nagrody przyznawane przez kapitułę konkursową to:

  • nagroda główna I stopnia  w wysokości 5.000 zł,
  • dwie nagrody główne II stopnia po 1.000 zł każda.

To jednak nie wszystko. Każda ze zgłoszonych prac znajdzie się w galerii konkursowej na stronie www.posadzdrzewo.pl/konkurs i będzie miała szansę na wygranie atrakcyjnych nagród dodatkowych, przyznawanych przez internautów w specjalnym głosowaniu. Autorzy trzech, wybranych przez internautów prac, otrzymają czytniki eReader PocketBook. Na głosujących czekają nagrody w postaci 10 bonów o wartości 100 zł, do zrealizowania w sklepie internetowym Pakamera.pl. By wygrać, głosując na ulubioną pracę, internauci powinni zaproponować hasło promujące ideę FSC. Na prace konkursowe głosować można do 10 września.

Konkurs pod nazwą „Gadżety dla planety” to kolejne działanie Tetra Pak, realizowane tym razem wspólnie z FSC Polska, przez które firma promuje zrównoważoną, korzystną i opłacalną gospodarkę leśną. Inicjatywę konkursu wspiera także Fundacja WWF Polska. Wszyscy partnerzy akcji podkreślają w swoich misjach troskę o środowisko naturalne:

Tetra Pak® – (…) można być odpowiedzialnym liderem rynku. Wierzymy bowiem, że rozwój i generowanie zysków nie wykluczają dbałości o środowisko naturalne ani zachowania świadomej postawy obywatelskiej.

FSC® – Popularyzowanie idei odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

WWF – Powstrzymanie dalszej degradacji środowiska naturalnego Ziemi i kształtowanie przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą.

Więcej informacji i regulamin konkursu

Pytania należy kierować pod adres: konkurs[@]posadzdrzewo.pl

*

Month: Year:
« Prev November 2017 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
    1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.