Konkurs Gdynia City Transformers V_02 – wyniki

 

Zaprojektować kosz na śmieci, który stanie na gdyńskich plażach – takie zadanie postawiono przed projektantami biorącymi udział w drugiej edycji konkursu Gdynia City Transformers. Jury pod przewodnictwem prof. Marka Adamczewskiego wybrało 3 projekty warte realizacji.

Wpłynęło 26 prac konkursowych, z których 18 przeszło do finału. Poziom prac finalistów był bardzo wyrównany, dlatego też Jury konkursu postanowiło przyznać nagrodę główną oraz 2 wyróżnienia. W związku z tym organizatorzy konkursu zwiększyli pulę nagród do 4.000 zł.

Michał Zrzelski – nagroda główna

Michał Zrzelski – nagroda główna

Nagrodę główną otrzymał Michał Zrzelski, a wyróżnienia Mateusz Prusakowski oraz zespół w składzie Wiktor Kurc i Aleksandra Mierzwa.

„W tym roku jury było w prawdziwym kłopocie. Dość szybko wyłoniliśmy czołówkę – trzy projekty, które u wszystkich jurorów uzyskały wysoką ocenę. Natomiast wybór spośród nich tego jednego, który będzie nagrodzony nie był łatwy. Szczęśliwie mogliśmy przyznać dodatkowe wyróżnienia. Świadczy to o wysokim poziomie prac wszystkich 18. finalistów. Jestem przekonany, że warto zrealizować więcej niż jeden projekt” – prof. Marek Adamczewski, Przewodniczący Jury konkursu.

Mateusz Prusakowski – wyróżnienie

Mateusz Prusakowski – wyróżnienie

Celem konkursu Gdynia City Transformers jest podnoszenie jakości wizualnej oraz estetycznej przestrzeni miejskiej w Gdyni. W ramach pierwszej edycji konkursu, którego tematem było zaprojektowanie obudowy na skrzynkę energetyczną, przy ul. Świętojańskiej stanęły osłony w formie stolików z krzesełkami. Nowe meble miejskie o prostej i funkcjonalnej formie, wpisały się w charakter śródmieścia Gdyni.

Wiktor Kurca i Aleksandra Mierzwa – wyróżnienie

Wiktor Kurca i Aleksandra Mierzwa – wyróżnienie

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.