Konkurs Homplexowe Wnętrza 2012

(UWAGA! termin przedłużony: do 30 września 2012 r.)

*

Ruszył konkurs HOMPLEXOWE WNĘTRZA 2012. Przed młodymi projektantami i architektami wnętrz postawiono wyzwanie stworzenia praktycznych projektów salonów i sypialni przy spełnieniu specyficznych wymagań potencjalnego klienta.

Do wygrania nagrody z puli 50.000 zł. Prace przyjmowane są do 15 września br., ale warto zarejestrować się już teraz na stronie  www.homplexowewnetrza.pl.

Wraz z końcem roku akademickiego firma Homplex – właściciel serwisu internetowego z interaktywnymi przepisami na wnętrza homplex.pl i poznańska firma CAD Projekt K&A – producent oprogramowania do projektowania wnętrz CAD Decor 2.0 z Modułem Renderingu Profesjonalnego, przygotowały dla młodych projektantów i architektów zadanie na wakacje.

Jego celem konkursu jest stworzenie fotorealistycznych wizualizacji wnętrz salonów i sypialni, z których w efekcie powstaną praktyczne przepisy na wnętrza. W swoich projektach uczestnicy wykorzystają wymagania potencjalnych klientów, rzeczywiste plany mieszkań oraz elementy wyposażenia wnętrz Partnerów konkursu: sofy i narożniki z Etap Sofa, łóżka i szafy z Bydgoskie Meble, stoły i krzesła z Myin.pl, oświetlenie BPM Lighting, kominki Kratki.pl, obrazy lub fototapety z Gurupa.pl oraz tapety marki Rasch ze StudioRasch.pl.

Dzięki współpracy z BankModeli3d.pl w łatwy sposób będzie można zaopatrzyć się w niedostępne modele 3D i tekstury konkursowych produktów. Natomiast dla tych, którzy podczas wakacji nie mogą korzystać z uczelnianych licencji oprogramowania, Partner Główny konkursu firma CAD Projekt K&A oferuje czasową licencję na oprogramowanie CAD Decor 2.0 z Modułem Renderingu Profesjonalnego dodającym projektom fotorealistycznej jakości.

Konkurs jest doskonałą okazją na wykorzystanie w praktyce umiejętności nabytych w trakcie studiów i kursów projektowania wnętrz. Ponadto jest to dobry moment, aby zaprezentować swoje możliwości, pochwalić się talentem, a przy okazji stać się laureatem jednej z atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 50.000 zł. Przede wszystkim jednak jest to kusząca perspektywa rozwoju i dobry start na rynek pracy, ponieważ autorom najlepszych prac partnerzy konkursu zaproponują możliwość stałej współpracy.

Przyjmowanie prac konkursowych potrwa do 15 września br. Wszystkie prace spełniające wymagania konkursowe prezentowane będą przez kolejne 12 miesięcy na platformie homplex.pl, promując autorów i wykorzystane w projektach elementy Partnerów. Organizatorzy mają nadzieję, że wiele z przedstawionych pomysłów znajdzie chętnych na realizację w polskich mieszkaniach.

Regulamin i więcej informacji

Portal DesignAttack.pl jest patronem medialnym konkursu

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 


Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.