Konkurs Homplexowe Wnętrza 2013 – kuchnia i łazienka

(termin: do 30 kwietnia 2013 r.)

*

„Homplexowe Wnętrza” to inicjatywa aktywizująca kreatywnych projektantów z całej Europy z markami wyposażenia wnętrz. Jest to wspólne przedsięwzięcie firmy Homplex – właściciela serwisu internetowego z interaktywnymi przepisami na wnętrza homplex.pl i warszawskiego dewelopera Atlas Estates – oferującego mieszkania w inwestycjach w Warszawie i Gdańsku. Jako Główny Partner konkursu Deweloper udostępnia plany mieszkań w trzech warszawskich inwestycjach: ConceptHouse Mokotów, Apartamenty przy Krasińskiego oraz Capital Art Apartments. Klienci, którzy zdecydują się na zakup lokalu w tych nieruchomościach otrzymają gotowe pomysły na aranżację mieszkania, a projektanci poza przyznanymi nagrodami mają szansę na odpłatne wykonanie dalszych projektów i możliwość ich realizacji we współpracy z klientem.

Homplexowe-Wnetrza-2013-II_edycja

W II edycji konkursu przed uczestnikami postawiono zadanie wykonania fotorealistycznych wizualizacji wnętrz kuchni i łazienek na planach mieszkań dewelopera, wykorzystując wymagania ich przyszłych użytkowników oraz elementy wyposażenia wnętrz Partnerów Konkursu. Wśród marek udostępniających swoje produkty znalazły się: Ceramika Paradyż i MyWay (płytki i mozaiki), Kermi (kabiny prysznicowe i grzejniki), Drewpol (fronty mebli kuchennych), Porta i Villadora (drzwi), Artewizjon (stoły), Loft Design System (ścienne panele 3d), ArteEspina (dywany), Homplex Studio (tapety i fototapety), Jasno (shuttersy) i TouchOfArt (obrazy polskich artystów).

Partnerem Technologicznym „Homplexowych Wnętrz” jest firma Autodesk Polska – producent profesjonalnego oprogramowania dla projektantów, w tym m.in. do tworzenia trójwymiarowych wizualizacji 3ds Max i Revit Architecture oraz Tech Data Polska - dystrybutor technologii IT oferujący w Polsce m.in. oprogramowanie Autodesk. Dla autora wybranego projektu Partnerzy ufundowali certyfikowane szkolenie z obsługi Revit Architecture – narzędzia ułatwiającego pracę architektów nie tylko na etapie koncepcji i projektowania, ale i realizacji samego projektu.

Wszystkie prace, które spełnią warunki Regulaminu Konkursu będą prezentowane użytkownikom serwisu homplex.pl, zarówno podczas głosowania w maju, jak i w celach promocji ich autorów przez kolejne 12 miesięcy po zakończeniu konkursu. Wybrane aranżacje Atlas Estates udostępni na stronach swoich inwestycji, prezentując możliwości aranżacyjne oferowanych mieszkań.

W konkursie „Homplexowe Wnętrza” wygrać można m.in.: podróż na targi w Londynie „100% Design”, nagrody pieniężne w dwóch kategoriach wiekowych w każdej z trzech inwestycji Dewelopera, nagrody publiczności i nagrody rzeczowe.  Wyróżniający się projektanci mają również szansę na dalszą współpracę z Homplexem oraz Partnerami Konkursu. Specjalne wyróżnienie dla wyjątkowych projektów przyznają również blogerki wnętrzarskie, które o wybranych aranżacjach napiszą recenzje na Apetyczne Wnętrze, Babeczkaa, LovingIt, Wnętrza Zewnętrza i Wyjątkowe wnętrze. Nagrodzone prace opublikowane zostaną w magazynach i serwisach internetowych Partnerów Medialnych, wśród nich m.in. Lazienka, Dobrze mieszkaj, Villa, Wnętrze i Ogród, Czas na wnętrze, Design It Poland, Purpose, {designteka}, Design Attack i Kreatywne. Prezentacja zwycięskich projektów odbędzie się również podczas Międzynarodowych Targów Interiors & Design Warsaw 2013 i towarzyszących im Międzynarodowych Targów Ceramiki, Kamienia i Wyposażenia Łazienek Certiba 2013 w Warszawskim Centrum EXPO XXI, organizowanych przez Partnera Konkursu firmę Lentewenc.

Do I edycji w 2012 r. przystąpiło 400 projektantów. II Edycja rozpoczyna cykl wyzwań dla projektantów, do końca bieżącego roku planuje się uruchomienie czterech edycji, za każdym razem dedykowanych dwóm innym pomieszczeniom. Wydarzeniu patronuje Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Konkurs wystartował 1 marca 2013, prace konkursowe w postaci wizualizacji aranżacji kuchni i łazienki zgłaszać należy na platformie homplex.pl od 15 do 30 kwietnia 2013 r. Wyniki ogłoszone zostaną podczas majowej konferencji dla architektów wnętrz, organizowanej przez Partnera Konkursu firmę Virtus Studio.

Więcej informacji  

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.