Konkurs na realizację ogrodu przydomowego

(termin zgłoszenia udziału: do 30 kwietnia 2012 r.; termin składania prac: do 1 grudnia 2012 r.)

*

Katedra Stuki Krajobrazu SGGW oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie Gardenia organizują Konkurs na realizcję ogrodu przydomowego w Polsce.

Ogrody przydomowe, ogrody rodzinne tworzą krajobraz naszych przedmieść, wsi i miasteczek. W nich dorastają nasze dzieci, poznają przyrodę, uczą się piękna. Obok ogrodu przydomowego nie można przejść obojętnie.

Konkurs skierowany jest do architektów krajobrazu, projektantów ogrodów, architektów, artystów i ogrodników, realizujących swoje projekty na terenie Polski, będących autorami zrealizowanego projektu ogrodu lub rewaloryzacji ogrodu przydomowego. Naszym celem jest promocja dobrego designu… Poszukujemy rozwiązań współczesnych, innowacyjnych, ekologicznych, w zgodzie z naturą i zasadami zrównoważonego rozwoju, a przy tym niepozbawionych twórczej ekspresji, obrazujących jedność ogrodu z krajobrazem.

Czekamy na dokumentacje ogrodów, przygotowane według zasad określonych w regulaminie. Zwycięskie prace wezmą udział w wystawie pokonkursowej na Targach Gardenia w Poznaniu i zostaną opublikowane w recenzowanej monografii.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 30 kwietnia 2012 r. (decyduje data nadania przesyłki) na adres: Katedra Sztuki Krajobrazu, Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa, z dopiskiem „konkurs” lub e-mailem: beata_gawryszewska@sggw.pl.

Terminy:
Termin zgłoszenia udziału w Konkursie – do 30 kwietnia 2012 r.
Termin składania prac konkursowychdo 1 grudnia 2012 r.
Ocena nadesłanych prac konkursowych – 20 grudnia 2012 r.
Termin przyjmowania reklamacji – do 4 stycznia 2013 r.
Ceremonia wręczenia nagród i wystawy pokonkursowej – podczas otwarcia targów Gardenia – 22 lutego 2013 r.

Nagrody
I nagroda:
stoisko 20 m2 powierzchni – zabudowanej standardowo; 1 strona reklamy w Magazynie Gardenia NEWS; umieszczenie na stronie internetowej informacji www.gardenia.mtp.pl; publikacja 6-stronicowego dossier studia projektowego/projektanta w monografii pokonkursowej;
II nagroda:stoisko 9 m2 powierzchni zabudowanej standardowo, 1/2 strony reklamy w Magazynie Gardenia News, umieszczenie na stronie internetowej informacji www.gardenia.mtp.pl, publikacja 2-stronicowego dossier studia projektowego/projektanta w monografii pokonkursowej;
III nagroda: możliwość wystawienia standu informacyjnego (rollup); umieszczenie na stronie internetowej informacji www.gardenia.mtp.pl, publikacja 2-stronicowego dossier studia projektowego/projektanta w monografii pokonkursowej.

Regulamin konkursu i więcej informacji

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.