Konkurs na upominek promujący polską gospodarkę

(termin: do 30 kwietnia 2013 r.)

*

Ministerstwo Gospodarki organizuje konkurs na projekt upominku promującego polską gospodarkę, wykorzystującego identyfikację wizualną Marki Polskiej Gospodarki.

Celem konkursu jest nowoczesna i innowacyjna promocja polskiej gospodarki, jak również promocja polskiego wzornictwa użytkowego na arenie międzynarodowej.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie upominku promującego polską gospodarkę, który uwzględniałby identyfikację wizualną Marki Polskiej Gospodarki i był oznaczony jej logo. Upominek powinien być tematycznie powiązany z polską gospodarką i posiadać obok funkcji promocyjnej również funkcję użytkową.

Wybrany projekt upominku będzie przeznaczony do celów: promocyjnych i reprezentacyjnych oraz będzie wykorzystywany w działaniach promujących polską gospodarkę w kraju i na świecie.

Konkurs skierowany jest do studentów lub absolwentów polskich uczelni (do dwóch lat po ukończeniu szkoły), w szczególności wydziałów wzornictwa, form przemysłowych, projektowania itp.

Nagrody:
I miejsce – 15.000 zł
II miejsce – 10.000 zł
III miejsce – 7.000 zł.

Wręczenie nagród laureatom będzie miało miejsce podczas DMY 2013 International Design Festival w Berlinie (w dniach 5-9 czerwca br.), w trakcie którego odbędzie się Polish Design Focus, współorganizowany przez Ministerstwo Gospodarki.

W przypadku wyłonienia szczególnie udanego projektu, planuje się jego zamówienie i wyprodukowanie, a następnie dystrybucję w trakcie wydarzeń promocyjnych w kraju i za granicą.

Termin składania dokumentacji konkursowej upływa w dniu: 30 kwietnia 2013 r.

Pytania należy kierować na adres: konkurs.upominek[@]mg.gov.pl.

Więcej informacji i regulamin konkursu

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 

 

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.