Kontakt

Portal prowadzony jest przez:
Verus AIB sp. z o.o.

ul. Brzozowa 14 31-050 Kraków
tel. +48 12 429 54 52

 

Redakcja portalu

Redaktor naczelna / Editor in chief
Joanna Rapicka
joanna_rapicka@designattack.pl
redakcja@designattack.pl

Redaktor / Editor
Magdalena Jeziorna
magdalena_jeziorna@designattack.pl

Asystentka / Editor’s Assistant
Julia Snakowska

Reklama / Publicity
Monika Morek
monika_morek@designattack.pl
reklama@designattack.pl
tel. 600 275 412

*

O nas

Iwona Kargol-Dębicka – absolwentka socjologii i podyplomowych studiów kuratorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była dyrektorka wydawnicza pism: „Renowacje” i „Twoje domy”, od marca 2004 r. właścicielka krakowskiej Galerii „2 Światy”, od 2005 do zamknięcia prowadziła galerię ZPAP Sukiennice w Krakowie. Kuratorka ponad 50 wystaw w kraju i za granicą m.in. organizowała wystawę artystów krakowskich na Międzynarodowych Targach Sztuki w Korei / Seul we wrześniu 2005.  Prowadziła warsztaty twórcze dla kobiet, organizowała również konferencje i szkolenia dla architektów, projektantów i dizajnerów.
Prezeska założonej w 2009 r. Fundacji Forum, której celem jest rozwijanie sztuki współczesnej w Polsce, prowadzenie edukacji kulturalnej, promowanie wybitnych zjawisk i artystów, w tym debiutantów, oraz działalność na rzecz rozwoju swobód obywatelskich w Polsce. Pomysłodawczyni portalu i Festiwalu Design Attack oraz portalu Art Attack.

*

Joanna Rapicka – studiowała socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz na Universitat de Barcelona w ramach stypendium naukowego. W latach 2001-2006 była redaktor prowadzącą miesięcznika „Gazeta Antykwaryczna. Rynek sztuki i antyków”, w latach 2006-2011 redaktor naczelną pisma „Sztuka.pl”. W 2004 r. zredagowała „Małą encyklopedię rynku sztuki. Malarze polscy XIX i XX wieku”. Podczas współpracy z wydawnictwem Antiquarius zajmowała się także patronatami medialnymi, częściowo stroną internetową oraz promocją.
Od lutego 2011 r. redaguje portal DesignAttack.pl.

 


Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.