Kurs Projektowania Usług – nabór

(nabór: do 15 marca 2013 r.)

*

ASP w Katowicach zaprasza do udziału w pierwszym na Śląsku Kursie Projektowania Usług.

kurs-projektowania-uslug

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dobrze zaprojektować usługę, znaleźć niecodzienne rozwiązania i sprostać oczekiwaniom klientów, zapraszamy do udziału w jedynym na Śląsku bezpłatnym Kursie Projektowania Usług połączonym z wyjazdem do Walii i stypendium dla najlepszych!

Cel
Wybitni eksperci z kraju i z zagranicy specjalnie dla nas przygotowali cykl wykładów i warsztatów, w trakcie których kursanci będą mogli zdobyć teoretyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu projektowania usług. Nasz kurs to nie tylko udział w wykładach, ale także wyjazd do walijskiego centrum PDR / Design Wales, w trakcie którego przekonasz się, jak specjaliści z Walii wdrażają konkretne rozwiązania projektowe.

Dla kogo?
Szukamy studentów i absolwentów z kierunków projektowych, dziedzin nauk humanistycznych, społecznych oraz wszystkich, których zainteresowania i praca wymaga jak najlepszych rozwiązań w zakresie projektowania usług.

Korzyści
Najważniejszym efektem kursu są nowe umiejętności, zdobyte kompetencje praktyczne i doświadczenie pracy w interdyscyplinarnych zespołach. To także szansa na poszerzenie sieci profesjonalnych kontaktów.

Dodatkowo
Spośród wszystkich osób, które ukończą kurs zostanie wybranych trzech uczestników, którzy w ramach Projektu Design Silesia II otrzymają stypendia na rzecz udziału w trzech procesach projektowania usług w instytucjach publicznych z woj. Śląskiego.

Gdzie / Kiedy?
Kurs obejmuje 6 zjazdów realizowanych od kwietnia do lipca 2013 r. Pięć dwudniowych zjazdów przeprowadzonych zostanie w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach przy ul. Raciborskiej 37. Ostatni (szósty) zjazd odbędzie się w siedzibie walijskiego centrum PDR / Design Wales działającym przy Cardiff Metropolitan University w Walii w terminie 1-4 lipca 2013 r.

Zgłoszenia
do 15 marca 2013 r.

Pytania należy kierować do: dr Pauliny Rojek-Adamek, koordynatora kursu w ASP, projek.adamek[@]gmail.com

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i więcej informacji 

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.