Literoportrety międzypokoleniowe – warsztaty typograficzne dla dzieci i dziadków

* WROCŁAW
* Galeria Dizajn – BWA Wrocław, ul. Świdnicka 2-4
* warsztaty z cyklu: 3D czyli Dizajn Dla Dzieci – Literoportrety międzypokoleniowe
* 23 marca (sobota) 2013 r., godz. 11.00-13.00

*

Galeria Dizajn zaprasza dzieci wraz z dziadkami i babciami na typograficzne, ale nietypowe warsztaty. Spotykamy się w międzypokoleniowych zespołach, by przyjrzeć się projektowaniu graficznemu, czcionkom, a także poszczególnym literom, a przede wszystkim sobie nawzajem. To właśnie litery, cyfry i znaki interpunkcyjne pozwolą nam na stworzenie typograficznych portretów. Dzieci będą bacznie obserwować dziadków, a dziadkowie wnuki – do pełni sukcesu potrzebujemy zaangażowania obu stron!

logo_3D

Do udziału w warsztacie zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat wraz z dziadkami (babcią, dziadkiem lub obydwojgiem). Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Prosimy o przesłanie maila ze zgłoszeniem na adres 3d[@]bwa.wroc.pl (w tytule wpisujemy: LITEROPORTRETY oraz prosimy o podanie imion i nazwisk uczestników warsztatów).

„3D czyli Dizajn Dla Dzieci” – projekt edukacji artystycznej w zakresie dizajnu i recyklingu, działa w Galerii Dizajn – BWA Wrocław od 2010 roku. Przygotowanie i realizacja: Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan.

Więcej informacji

 

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.