Maker Space

* KRAKÓW
* Google For Enterpreneurs, Rynek Główny, Pasaż 13
* spotkanie: Maker Space II
* 18 marca 2013 r. (poniedziałek), godz. 18.00

*

Chciałbyś zrobić coś dla siebie i reszty mieszkańców Krakowa? Masz ciekawy pomysł? Rozwiń swój projekt wspólnie z nami! Przygotowujemy tymczasową przestrzeń wyposażoną w sprzęt – komputery, maszyny, narzędzia – która posłuży zrealizowaniu ciekawych przedsięwzięć. Do współpracy zaprosiliśmy doświadczonych mentorów, którzy wesprą nas swoją wiedzą!

MakerSpace

Jeżeli Twoja pasja to design, technologia, psychologia, informatyka lub na przykład jesteś urodzonym managerem, to spotkanie dla Ciebie. Chcemy stworzyć interdyscyplinarne zespoły, których celem będzie współpraca na rzecz społeczności naszego pięknego Miasta.

Ostatnie spotkanie organizacyjne (18 lutego) zakończyło się fantastycznym sukcesem, wspólnie opracowaliśmy kilkanaście problemów, które dotykają nas, mieszkańców Krakowa i okolic. Wszyscy obecni zanurzyli się w gorącej debacie i po trzech godzinach, kilkunastu wymienionych wizytówkach, kilkudziesięciu uściskach dłoni i z głowami pełnymi pomysłów opuściliśmy siedzibę Google’a. Obiecaliśmy sobie wrócić po pewnym czasie i jeszcze raz pochylić się nad tematem.

Teraz już możemy ogłosić, że Google po raz kolejny udostępniło nam swoją przestrzeń i drugie spotkanie Maker Space stanie się faktem. Tym razem nasze kręgi zasili spora grupa kognitywistów oraz artystów z ASP. Będziemy mogli również usłyszeć relację z targów CeBIT z ust ich uczestnika. Oczywiście, nie zapominamy o rozwoju prac w grupach i po raz kolejny będziecie mieli okazję poznać nowych ludzi oraz z nimi porozmawiać.

http://makerspacekrakow.wordpress.com/

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.