must have – nabór do II edycji

(termin: do 20 maja 2012 r.)

*

„must have” – po prostu musisz to mieć! Ruszył nabór do drugiej edycji. Udany debiut plebiscytu „must have” podczas Łódź Design 2011 zachęcił organizatorów do przygotowania jego kolejnej odsłony w ramach 6. edycji festiwalu.

Widok wystawy must have

Ponownie grupa ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i ważnych ośrodków designu w Polsce i za granicą, wskaże najciekawsze, zasługujące na uwagę projekty rodzimego designu, odzwierciedlające aktualne trendy polskiego wzornictwa.

Dobrze zaprojektowanych przedmiotów poszukamy zarówno w dużych i znanych firmach, jak i w tych małych, rodzinnych. Przyjrzymy się wyposażeniu wnętrz, małej architekturze, opakowaniom, zabawkom, biżuterii i tekstyliom. Wyłonimy najlepsze wzorniczo polskie produkty i zaprezentujemy je w ramach specjalnej wystawy podczas Łódź Design Festival 2012. Promując rodzime produkty, wspieramy polski biznes i polskich projektantów. Chcemy umożliwiać swobodną komunikację i wymianę doświadczeń najlepszym polskim producentom i projektantom, dlatego wzbogacimy nasze działania o panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli wyróżnionych firm.

Zapraszamy do wysyłania swoich propozycji najlepszych polskich projektów, które będą inspiracją dla Rady Ekspertów przy dokonywaniu ostatecznego wyboru.

Prosimy o nadsyłanie propozycji w następujących dziedzinach:
- wyposażanie wnętrz (oświetlenie, meble, dywany, artykuły wykończeniowe wnętrz, artykuły dekoracyjne, artykuły łazienkowe, AGD)
- mała architektura (mebel ogrodowy i mebel do przestrzeni publicznej)
- opakowania (m.in. kosmetyki, żywność, leki)
- tekstylia, odzież, dodatki (m.in. biżuteria)
- zabawki i gry edukacyjne
- wózki, rowery
- książki

Na propozycje czekamy do 20 maja 2012 r. pod adresem: musthave@lodzartcenter.com. W mailu prosimy umieścić następujące informacje: pełna nazwa zgłaszanego produktu oraz imię i nazwisko projektanta; 2 zdjęcia zgłaszanego produktu w formacie JPG w rozdzielczości 72 dpi; opis produktu (200-300 znaków; dane techniczne, przeznaczenie); dane osoby zgłaszającej: imię, nazwisko, email, telefon, stanowisko, firma.

Regulamin i więcej informacji

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.