Pociąg do koloru – Dulux Let’s Color Polska – Sopot

* SOPOT
* Dworzec PKP
* akcja: Pociąg do koloru – Dulux Let’s Color Polska
* 25 czerwca 2011 r. (sobota)

*

Już 25 czerwca 2011 r. akcja Dulux Let’s Color zawita do Sopotu, aby razem z mieszkańcami miasta dodać koloru i pozytywnej energii sopockiemu dworcowi kolejowemu. Celem globalnego projektu Let’s Color jest zmienianie i ożywianie przestrzeni miejskiej za pomocą barw, aby tchnąć w nią optymizm.

Dulux Let's Color w Warszawie

Pod okiem znanego rysownika Przemysława „Trusta” Truścińskiego, opiekuna artystycznego projektu, oraz artystów z Good Looking Studio powstanie niezwykły wzór, który ozdobi budynek stacji kolejowej w Sopocie. Celem projektu Dulux Let’s Color jest dodawanie koloru przestrzeni miejskiej i inspirowanie ludzi do zmieniania rzeczywistości za pomocą barw. Dlatego też w malowaniu sopockiego dworca będzie mógł wziąć udział każdy, kto pragnie, by miasto zyskało trochę więcej koloru i pozytywnej energii.

Dulux Let's Color w Warszawie

Aby zaangażować się w upiększanie rzeczywistości za pomocą kolorów nie potrzeba specjalnych umiejętności ani nawet narzędzi malarskich. Marka Dulux wszystkim chętnym zapewni odpowiedni sprzęt, a opiekunowie artystyczni pomogą wykreować kolorowe wzory. Wystarczy pojawić się w sobotę 25 czerwca na dworcu w Sopocie i pomóc upiększyć jego gmach.

Sopot to już drugie miasto, w które akcja Dulux Let’s Color tchnie odrobinę optymizmu za pomocą kolorów. W maju nowe, barwne i energetyczne oblicze uzyskał dworzec Warszawa Powiśle, a 23 lipca niezwykła przemiana czeka dworzec Kraków Płaszów.

Dulux Let's Color w Warszawie

Projekt  Let’s Color jest globalną inicjatywą marki Dulux, której celem jest przekształcanie przestrzeni w bardziej kolorowe miejsca oraz zachęcanie ludzi do wspólnego odmieniania otaczającej ich rzeczywistości. Do akcji może dołączyć każdy, kto pragnie zmieniać świat na piękniejszy. Do tej pory Dulux Let’s Color swoje kolorowe ślady zostawił m.in. w Brazylii, Francji, Indiach, RPA, Holandii, Turcji czy Wielkiej Brytanii. W tym roku wspólnie z mieszkańcami Warszawy, Sopotu i Krakowa oraz artystami Dulux pragnie rozprzestrzeniać kolor w Polsce.

Dulux Let's Color w Warszawie

Dulux Let's Color w Warszawie

 

Jak zmieniał się dowrzec Powiśle w Warszawie (film)

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.