Praca dla polskich designerów w Chinach

Szanowni  Państwo,

Zwracamy się z propozycją współpracy kierowanej do absolwentów oraz studentów ostatnich lat Akademii Sztuk Pięknych Wydziału Wzornictwa oraz wszystkich zainteresowanych designem i projektowaniem, także firm. I turę zgłoszeń zamykamy 5 września.

Fundacja Forum (organizator Międzynarodowego Festiwalu Design Attack) podpisała porozumienie z działającą na rynku chińskim licencjonowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy. Agencja jest zainteresowana pozyskaniem polskich designerów i projektantów dla chińskich firm. Praca polegałaby na projektowaniu dla tamtejszych producentów. Dotyczy zarówno projektowania przemysłowego, jak i grafiki użytkowej. W niektórych przypadkach może być wykonywana zdalnie.

Wstępne oczekiwania, to przesłanie na adres e-mail Fundacji Forum (fundacja@fundacjaforum.pl) następujących dokumentów (w języku angielskim i polskim):

  • portfolio standaryzowane (powinno zawierać 10 prac, obiektów  własnych)
  • życiorys (w cv prosimy o podanie informacji, czy jest się zainteresowanym pracą tylko w Polsce czy wchodzi w grę również  wyjazd do Chin)
  • dane kontaktowe

Zakwalifikowanym kandydatom zostanie przesłana umowa o reprezentowaniu. W przypadku  konieczności przyjazdu zainteresowanej osoby do Chin firma chińska pomaga w przygotowaniu formalnych dokumentów. Równocześnie ustalane są warunki współpracy oraz następuje podpisanie krótkoterminowego kontraktu.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie oraz udostępnienie tej informacji wśród wszystkich zainteresowanych oraz zachęcamy do zgłaszania się do Fundacji Forum, która będzie pośredniczyć w nawiązaniu współpracy.

Fundacja Forum
ul. Brzozowa 14, 31-050 Kraków
tel. 12/ 429 54 52
e-mail: fundacja@fundacjaforum.pl

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.