ROZMÓWKI o projektowaniu w Sopocie

* SOPOT
* Mewa Towarzyska, ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 15
* spotkania: ROZMÓWKI o projektowaniu
* 7 czerwca 2013 r. (piątek), godz. 18.00 - Gary Johnson – „Involve, Create, Transform – Rethinking Architectural and Built Environment Educatio
28 czerwca 2013 r. (piątek), godz. 18.30 – Maciej Wojnicki – Fab Lab Trójmiasto - „Fab Lab- osobista produkcja i cyfrowa fabrykacja”

*

ROZMÓWKI to cykl spotkań dotyczących projektowania i sztuki (szeroko pojętych). Celem jest wymiana doświadczeń i wiedzy. Poruszamy tematy związane ze sztuką w przestrzeni publicznej, projektowaniem graficznym, projektowaniem przemysłowym oraz architekturą. Spotkania mają luźną i niezobowiązującą formę, co skłania do rozwoju, rozmowy i poszerzania współpracy. Doświadczenia pracy w stowarzyszeniu i nieformalnych grupach projektowych pokazują, że spotkania nieoficjalne, robocze czy wymiana myśli przy okazji pracy są świetną okazją do wzajemnego uczenia się i rozwoju.

pocoto_rozmowki_plakat

Każde spotkanie rozpocznie się wprowadzeniem do tematu przez projektanta lub artystę – specjalistę w danej dziedzinie. Dalsza część spotkania prowadzona będzie w formie dyskusji.

Pierwsze tematy spotkań są ustalane przez organizatora. Kolejne zostaną wyłonione spośród propozycji uczestników.

Działanie jest przeznaczone zarówno dla projektantów, jak i pasjonatów projektowania.

Organizatorzy: Biuro Kreacja, LaDeco, Naoko – agencja reklamowa, Mewa Towarzyska

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.