Strefa Studenta Packaging Innovations – nabór

(termin naboru: do 15 lutego 2013 r.)

*

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych projektantów i studentów do wzięcia udziału w II edycji STREFY STUDENTA organizowanej w ramach V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań PACKAGING INNOVATIONS! Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 10-11 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Hali EXPO XXI (Hala nr 1). Udział w STREFIE STUDENTA stanowi wyjątkową okazję do zaprezentowania swych kreatywnych rozwiązań w branży opakowań.

Packaging_Innovations

Akcja kierowana jest do studentów oraz młodych projektantów poniżej 26. roku życia, niezwiązanych zawodowo z przedsiębiorstwami zajmującymi się projektowaniem bądź produkcją opakowań. Każdy z uczestników ma równe szanse. Nagradzane będą pomysłowość i chęć współtworzenia przedsięwzięcia.

Zasady udziału w Strefie Studenta:

  1. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego 2013 r. – czasu jest coraz mniej, więc liczymy na szybki odzew!
  2. Od 18 lutego do 8 marca 2013 r. na facebookowym profilu targów Packaging Innovations www.facebook.com/pi.warsaw przeprowadzone zostanie głosowanie na najlepsze prace.
  3. 11 marca 2013 r. spośród nadesłanych opakowań  wyłonimy 10 najlepszych, których autorzy wezmą udział w akcji.
  4. 10-11 kwietnia 2013 r. w Warszawie projektanci opakowań o najwyższej popularności zaprezentują swoje projekty podczas targów Packaging Innovations! 

Packaging_Innovations_2

Jakie korzyści daje udział w STREFIE STUDENTA?

Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu młodzi projektanci oraz studenci mają możliwość przedstawienia prototypów opakowań na szerokim forum specjalistów z branży. Pozwala to na nawiązanie wielu kontaktów biznesowych zarówno z firmami produkującymi opakowania, jak i z przedsiębiorstwami je wykorzystującymi. Targi corocznie gromadzą przedstawicieli dużych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej oraz mniejszych przedsiębiorców zainteresowanych oryginalnymi i nietypowymi opakowaniami. Stanowi to jedną z niewielu okazji do skonfrontowania swych pomysłów z wymogami rynku, zapoznania się z nowinkami technologicznymi, czy wreszcie pozyskania cennych porad ze strony ekspertów z branży opakowań.

Więcej informacji

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.