Targi Sztuki i Designu – Art Sfera 2012

* WARSZAWA
* Centrum Konferencyjno-Targowe, ul. Domaniewska 37A
* targi: Targi Sztuki i Designu - Art Sfera 2012
* 24 listopada 2012 r. (sobota), godz. 10.00-19.00
* wstęp bezpłatny

* portal DesignAttack.pl patronuje targom

*

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Targi Sztuki i Designu – Art Sfera 2012. Warszawska edycja imprezy odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Targowym Domaniewska 37a. Art Sfera 2012 to design, moda, folk, sztuka użytkowa, a przede wszystkim zakupy bezpośrednio od twórców i producentów.

Równo miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia i dwa tygodnie przed Mikołajkami, podczas jednodniowej imprezy swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 twórców, producentów oraz designerów. Art Sfera 2012 to możliwość zakupów od doświadczonych projektantów, jak i początkujących twórców. Odwiedzający będą mogli zobaczyć, przymierzyć, kupić, porozmawiać z projektantami oraz niejednokrotnie zamówić indywidualne projekty, dostosowane do własnych potrzeb.

Wystawcy oferują szerokie spektrum swojej twórczości – dostępne będą biżuteria, moda, galanteria, zabawki, artykuły wyposażenia wnętrz, sztuka użytkowa, ceramika. Wszystko to wykonane z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły, a zarazem niepowtarzalne i często niedostępne w masowej sprzedaży.

Targi organizowane są przez firmę Raz Dwa Pojekt, Olgę Zielińską i Katarzynę Ułan – od lat promujące polską twórczość.

www.art-sfera.pl

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.