XVIII charytatywna aukcja na rzecz chorych na białaczkę

* KRAKÓW
* Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25
* aukcja: XVIII charytatywna aukcja na rzecz chorych na białaczkę
* 20 kwietnia 2013 r. (sobota), godz. 17.30
* wernisaż: 20 kwietnia, godz. 16.00
* portal DesignAttack.pl patronuje aukcji

*

Już po raz XVIII Fundacja Profilaktyki i Leczenia Chorób Krwi im. profesora Juliana Aleksandrowicza organizuje charytatywną aukcję dzieł sztuki. Aukcja odbędzie się pod honorowym patronatem prof. Stanisława Rodzińskiego.

Aukcję poprowadzi Andrzej Ślaski. Wystawa przedaukcyjna rozpocznie się o godz. 11.00.

Poniżej prezentujemy katalog prac.

ABAKANOWICZ Magdalena, bez tytułu, 1982,rysunek, tusz chiński lawowany/papier, 48 x 37,5 cm, sygn.

ABAKANOWICZ Magdalena, bez tytułu, 1982,
rysunek, tusz chiński lawowany/papier, 48 x 37,5 cm, sygn.

BAŁA  Andrzej, bez tytułu,akryl/płyta pilśniowa, 104 x 70 cm, sygn.

BAŁA Andrzej, bez tytułu,
akryl/płyta pilśniowa, 104 x 70 cm, sygn.

BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2006,olej/karton, 32,5 x 37,5 cm, sygn.

BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2006,
olej/karton, 32,5 x 37,5 cm, sygn.

BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2010,wydruk archiwalny/papier,  27 x 30 cm, sygn.

BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2010,
wydruk archiwalny/papier, 27 x 30 cm, sygn.

BERDAK Janina, Jesień, 2002,akryl/papier, 47 x 36 cm, sygn.

BERDAK Janina, Jesień, 2002,
akryl/papier, 47 x 36 cm, sygn.

BERDAK Stefan, Sabat czarownic na Łysej Górze, 2013,akryl/papier, 52 x 45 cm, sygn.

BERDAK Stefan, Sabat czarownic na Łysej Górze, 2013,
akryl/papier, 52 x 45 cm, sygn.

BIELAWKA Zbigniew  Przywódca wielkiego stada w Noc Polarną, 1998, miedzioryt/papier, 13 x 16,5 cm, sygn.

BIELAWKA Zbigniew, Przywódca wielkiego stada w Noc Polarną, 1998,
miedzioryt/papier, 13 x 16,5 cm, sygn.

BIELAWKA Zbigniew, Safari, 2000,miedzioryt/papier, 13 x 11 cm, sygn.

BIELAWKA Zbigniew, Safari, 2000,
miedzioryt/papier, 13 x 11 cm, sygn.

BIEŃKOWSKA-KOPCZYŃSKA Maria, Malwy,tempera/papier, 50 x 70 cm, sygn.

BIEŃKOWSKA-KOPCZYŃSKA Maria, Malwy,
tempera/papier, 50 x 70 cm, sygn.

BOJ-WOJTOWICZ Andrzej, Studium konia, 2012,tempera grassa/papier, 19,5 x 28 cm, sygn.

BOJ-WOJTOWICZ Andrzej, Studium konia, 2012,
tempera grassa/papier, 19,5 x 28 cm, sygn.

BORKOWSKA-NIEMOJEWSKA Krystyna, Cosa-Nostra,olej/płótno, 27 x 33 cm, sygn.

BORKOWSKA-NIEMOJEWSKA Krystyna, Cosa-Nostra,
olej/płótno, 27 x 33 cm, sygn.

BOŻEK Kacper, Gwoździaż, litografia/papier, 49 x 38 cm, sygn.

BOŻEK Kacper, Gwoździarz, litografia/papier, 49 x 38 cm, sygn.

BOŻEK Kacper,  Już po mnie idą ha, ha,litografia/papier, 39 x 54 cm, sygn.

BOŻEK Kacper, Już po mnie idą ha, ha,
litografia/papier, 39 x 54 cm, sygn.

BOŻYK Marta, Poetka,  2012,linoryt, papier, 100 x 70 cm, sygn.

BOŻYK Marta, Poetka, 2012,
linoryt, papier, 100 x 70 cm, sygn.

BOŻYK Marta, E.D., 2012,linoryt, papier, 70 x 100 cm, sygn.

BOŻYK Marta, E.D., 2012,
linoryt, papier, 70 x 100 cm, sygn.

BUBAK Piotr, Powidoki Krakowskie,olej/płótno, 65 x 50 cm, sygn.

BUBAK Piotr, Powidoki Krakowskie,
olej/płótno, 65 x 50 cm, sygn.

BUŁHAK Marlena, Irysy, 2009,olej/płótno, 28 x 40 cm, sygn.

BUŁHAK Marlena, Irysy, 2009,
olej/płótno, 28 x 40 cm, sygn.

BUŁHAK Marlena, Kościółek Św. Wojciecha, 2013,akwarela/papier, 45 x 55 cm, sygn.

BUŁHAK Marlena, Kościółek Św. Wojciecha, 2013,
akwarela/papier, 45 x 55 cm, sygn.

BUŁHAK Marlena, Panorama Krakowskiego Rynku, 2013,akwarela/tusz/papier, 26 x 50 cm, sygn.

BUŁHAK Marlena, Panorama Krakowskiego Rynku, 2013,
akwarela/tusz/papier, 26 x 50 cm, sygn.

BUNDZEWICZ Małgorzta, Róż Wenecki, 2010, olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.

BUNDZEWICZ Małgorzta, Róż Wenecki, 2010,
olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.

CHROMY Bronisław, bez tytułu,brąz patynowany, wys. 76 cm, sygn.

CHROMY Bronisław, bez tytułu,
brąz patynowany, wys. 76 cm, sygn.

CHROMY Kinga, bez tytułu,olej/płótno, 46 x 61 cm

CHROMY Kinga, bez tytułu,
olej/płótno, 46 x 61 cm

DMITRUK Jerzy, Zachwyt słoneczników, z cyklu Pejzaż urodzaju, 2013,akwaforta/tinta/papier, 19 x 12,5 cm, sygn.

DMITRUK Jerzy, Zachwyt słoneczników, z cyklu Pejzaż urodzaju, 2013,
akwaforta/tinta/papier, 19 x 12,5 cm, sygn.

DMITRUK Jerzy, Budowla głupców, z cyklu Misja, 2007,akwaforta/tinta/papier, sygn.

DMITRUK Jerzy, Budowla głupców, z cyklu Misja, 2007,
akwaforta/tinta/papier, sygn.

DOMINIK Tadeusz, Pejzaż, 2000,grafika komputerowa/papier, 56 x 38 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz, Pejzaż, 2000,
grafika komputerowa/papier, 56 x 38 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz, Pejzaż, 2000,grafika komputerowa/papier, 55,5 x 38 cm, sygn.

grafika komputerowa/papier, 55,5 x 38 cm, sygn.

DWURNIK Edward, Kraków, 2009,olej/płótno, 33 x 46 cm, sygn.

DWURNIK Edward, Kraków, 2009,
olej/płótno, 33 x 46 cm, sygn.

FOLFAS Andrzej, bez tytułu, 2008,olej/płótno, 82 x 52 cm, sygn.

FOLFAS Andrzej, bez tytułu, 2008,
olej/płótno, 82 x 52 cm, sygn.

FOLFAS Andrzej, bez tytułu, 2003,tech. mieszana/papier, 42 x 30 cm, sygn.

FOLFAS Andrzej, bez tytułu, 2003,
tech. mieszana/papier, 42 x 30 cm, sygn.

FRODYMA Teresa, Erotyka ogrodnika... jakaś Ty wielka, 2000,akwaforta, sucha igła/papier, 30 x 37 cm, sygn.

FRODYMA Teresa, Erotyka ogrodnika… jakaś Ty wielka, 2000,
akwaforta, sucha igła/papier, 30 x 37 cm, sygn.

FURDYNA Józef, Karpolej/płyta, 20 x 20 cm, sygn.

FURDYNA Józef, Karp,
olej/płyta, 20 x 20 cm, sygn.

FURDYNA Józef, Duża ryba, 2012,olej/płótno, 35 x 25 cm, sygn.

FURDYNA Józef, Duża ryba, 2012,
olej/płótno, 35 x 25 cm, sygn.

GARDULSKI Marek, Św. Sebastian, 2012, fotografia, wydruk archiwalny / papier,     74 x 55 cm, sygn.

GARDULSKI Marek, Św. Sebastian, 2012,
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 74 x 55 cm, sygn.

GNIAZDOWSKA Bogna, tryptyk Filharmonia, 2008, Torba na motyle, 2009, Do paska, 2010,olej/płótno, 99 x 27 cm, sygn.

GNIAZDOWSKA Bogna, tryptyk Filharmonia, 2008, Torba na motyle, 2009, Do paska, 2010,
olej/płótno, 99 x 27 cm, sygn.

GRAZDA Ryszard, z cyklu Róże, 2009,drzeworyt/ płótno, 50 x 50 cm, sygn.

GRAZDA Ryszard, z cyklu Róże, 2009,
drzeworyt/ płótno, 50 x 50 cm, sygn.

HABRAT Maciej, flakon Torebka, szkło, wys. 31 cm, sygn.

HOROWITZ  Ryszard (Nowy Jork), Jimy Rushing - Jazz Photography,plakat/papier, 70 x 100 cm, sygn.

HOROWITZ Ryszard (Nowy Jork), Jimy Rushing – Jazz Photography,
plakat/papier, 70 x 100 cm, sygn.

JANCZAK-WAŁASZEK Elżbieta, Jamnik,ceramika, 53 x 33 cm, sygn.

JANCZAK-WAŁASZEK Elżbieta, Jamnik,
ceramika, 53 x 33 cm, sygn.

JENTA-DMITRUK Małgorzata, Zimowe słońca, 2012,olej/płótno, 40 x 40 cm, sygn.

JENTA-DMITRUK Małgorzata, Zimowe słońca, 2012,
olej/płótno, 40 x 40 cm, sygn.

JUSZCZAK Anna, Tama, 2012,akwaforta/papier, 50 x 11,5 cm, sygn.

JUSZCZAK Anna, Tama, 2012,
akwaforta/papier, 50 x 11,5 cm, sygn.

KALINOWSKA MAĆKÓW Ewa, Nauczycielka tańca, 2009,olej/płótno, 60 x 80 cm, sygn.

KALINOWSKA MAĆKÓW Ewa, Nauczycielka tańca, 2009,
olej/płótno, 60 x 80 cm, sygn.

KARPOWICZ-WESTNER Anna, Spacer,olej/płótno, 59 x 50 cm, sygn.

KARPOWICZ-WESTNER Anna, Spacer,
olej/płótno, 59 x 50 cm, sygn.

KASIECZKA Ania, firma METR 64, torba podróżna,przemysłowa włóknina z recyclingu, 40 x 30 cm

KASIECZKA Ania, firma METR 64, torba podróżna,
przemysłowa włóknina z recyclingu, 40 x 30 cm

KASPRZYK Mikołaj, Perły, 2012,olej/płótno, 92 x 38 cm, sygn.

KASPRZYK Mikołaj, Perły, 2012,
olej/płótno, 92 x 38 cm, sygn.

KNECHT Bożena, bez tytułu.fotografia/wydruk, 60 x 60 cm, sygn.

KNECHT Bożena, bez tytułu,
fotografia/wydruk, 60 x 60 cm, sygn.

KOLBER-WALCZAK Maria, Pejzaż, pastel mieszany/papier, 54 x 70 cm, sygn.

KOLBER-WALCZAK Maria, Pejzaż,
pastel mieszany/papier, 54 x 70 cm, sygn.

KOŁEK Mateusz, Blade Runner,rysunek/grafika komputerowa/wydruk archiwalny/papier, 52 x 35 cm, sygn.

KOŁEK Mateusz, Blade Runner,
rysunek/grafika komputerowa/wydruk archiwalny/papier, 52 x 35 cm, sygn.

KOPAŃSKA Katarzyna, Zielony kot, z cyklu Aquae Spadanae, 2011,technika mieszana/papier, 70 x 50cm, sygn.

KOPAŃSKA Katarzyna, Zielony kot, z cyklu Aquae Spadanae, 2011,
technika mieszana/papier, 70 x 50 cm, sygn.

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina, bez tytułu,akwarela/papier, 53 x 43 cm, sygn.

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina, bez tytułu,
akwarela/papier, 53 x 43 cm, sygn.

KRYSIAK- PODSIDLIK Maja, Sezon na sarny, 2009,olej/płótno, 100 x 120 cm, sygn.

KRYSIAK- PODSIDLIK Maja, Sezon na sarny, 2009,
olej/płótno, 100 x 120 cm, sygn.

LESIAK Bożena, bez tytułu,olej/płótno,  40 x 40 cm, sygn.

LESIAK Bożena, bez tytułu,

ŁAWRUSIEWICZ Ewa, W stronę morza,  2010,olej/płyta, 47 x 37 cm, sygn.

ŁAWRUSIEWICZ Ewa, W stronę morza, 2010,
olej/płyta, 47 x 37 cm, sygn.

MACHOWINA Kazimierz, Akt, 2003,rysunek/papier, 30 x 42 cm, sygn.

MACHOWINA Kazimierz, Akt, 2003,
rysunek/papier, 30 x 42 cm, sygn.

MARCZUKIEWICZ Adam, Przemytnicy, 2010,pastel / papier, 60 x 46 cm, sygn.

MARCZUKIEWICZ Adam, Przemytnicy, 2010,
pastel/papier, 60 x 46 cm, sygn.

MARKOWSKA Maria, Wawelskie impresje, 1973,tusz/papier, 70 x 50 cm, sygn., dar galerii ARTEMIS

MARKOWSKA Maria, Wawelskie impresje, 1973,
tusz/papier, 70 x 50 cm, sygn., dar galerii ARTEMIS

MAŚLUSZCZAK Franciszek, Przed burzą, 2007,akwarela / papier, 31 x 25 cm, sygn.

MAŚLUSZCZAK Franciszek, Przed burzą, 2007,
akwarela/papier, 31 x 25 cm, sygn.

MAZEK Agnieszka, Przeminęło z wiatrem, 2010,akwaforta, akwatinta/papier, 10 x  10 cm, sygn.

MAZEK Agnieszka, Przeminęło z wiatrem, 2010,
akwaforta, akwatinta/papier, 10 x 10 cm, sygn.

MAZEK Agnieszka, Pewnego razu w..., 2012,akwaforta, akwatinta/papier, 10  x 10 cm, sygn.

MAZEK Agnieszka, Pewnego razu w…, 2012,

MIGA Bogdan, Szesnaście przystanków na drodze do..., 2003,linoryt/papier, 65 x 50 cm, sygn.

MIGA Bogdan, Szesnaście przystanków na drodze do…, 2003,
linoryt/papier, 65 x 50 cm, sygn.

MIŚKIEWICZ Lesław, bez tytułu, 2001,drzeworyt/papier, 45 x 60 cm, sygn.

MIŚKIEWICZ Lesław, bez tytułu, 2001,
drzeworyt/papier, 45 x 60 cm, sygn.

MŁODOŻENIEC Piotr, Profil, 2010,akryl/płótno, 42 x 50,5 cm, sygn.

MŁODOŻENIEC Piotr, Profil, 2010,
akryl/płótno, 42 x 50,5 cm, sygn.

MODZELEWSKI Jarosław, szkice, 2005,tusz/ołówek/papier, 29,5 x 21 cm, sygn.

MODZELEWSKI Jarosław, szkice, 2005,
tusz/ołówek/papier, 29,5 x 21 cm, sygn.

MURAWSKA Beata, Tulipany w Krakowie, 2013,olej/płótno, 50 x 50 cm, sygn.

MURAWSKA Beata, Tulipany w Krakowie, 2013,
olej/płótno, 50 x 50 cm, sygn.

NAPIERACZ Jerzy, Dostęp do morza, 1975,linoryt/pastel/papier, 53 x 34 cm, sygn.

NAPIERACZ Jerzy, Dostęp do morza, 1975,
linoryt/pastel/papier, 53 x 34 cm, sygn.

NIEDŹWIECKA Elżbieta, Pejzaż z dwoma drzewami, 2012,olej/płótno, 34 x 24 cm, sygn.

NIEDŹWIECKA Elżbieta, Pejzaż z dwoma drzewami, 2012,
olej/płótno, 34 x 24 cm, sygn.

NOWORÓL Jadwiga, Zima, pola nad doliną, 2012,olej/płótno, 55 x 30 cm, sygn.

NOWORÓL Jadwiga, Zima, pola nad doliną, 2012,
olej/płótno, 55 x 30 cm, sygn.

ORAMUS Romuald, Uczta, 1984/2009,akwaforta/akwatinta/papier, 9,5 x 7,5 cm, sygn.

ORAMUS Romuald, Uczta, 1984/2009,
akwaforta/akwatinta/papier, 9,5 x 7,5 cm, sygn.

OSTROWSKI Jan-Bonawentura, bez tytułu,pastel/papier, 60 x 60 cm

OSTROWSKI Jan-Bonawentura, bez tytułu,
pastel/papier, 60 x 60 cm

OŻÓG Henryk, Max I, 2012,wklęsłodruk/papier, 100 x 70 cm, sygn.

OŻÓG Henryk, Max I, 2012,
wklęsłodruk/papier, 100 x 70 cm, sygn.

OŻÓG Henryk, Wyścig psów, 2001,wklęsłodruk/papier, 70 x 100 cm, sygn.

OŻÓG Henryk, Wyścig psów, 2001,
wklęsłodruk/papier, 70 x 100 cm, sygn.

PATER Katarzyna, Kraków, tech. mieszana/papier, 30 x 40 cm, sygn.

PATER Katarzyna, bez tytułu, tech. mieszana/papier, 27 x 50 cm, sygn.

PAWLUSIEWICZ  Tomasz, Nad brzegiem morza, 2012,akwarela/papier, 41,5 x 30 cm, sygn., dar Pani Małgorzaty Kępki

PAWLUSIEWICZ Tomasz, Nad brzegiem morza, 2012,
akwarela/papier, 41,5 x 30 cm, sygn., dar Pani Małgorzaty Kępki

PĘCHERSKA-CHEŁKOWSKA, Małgorzata, Kłosy,pastel/papier, 50 x 70 cm, sygn.

PĘCHERSKA-CHEŁKOWSKA, Małgorzata, Kłosy,
pastel/papier, 50 x 70 cm, sygn.

PĘDZIAŁEK Leonard, Bez powodu IV, 1988/2012,techn. mieszana/papier, 49,5 x 53 cm, sygn.

PĘDZIAŁEK Leonard, Bez powodu IV, 1988/2012,
techn. mieszana/papier, 49,5 x 53 cm, sygn.

PLEWIŃSKI Maciej, Miramare V, 2011,fotografia, wydruk archiwalny/papier, 24,5 x 37 cm, sygn.

PLEWIŃSKI Maciej, Miramare V, 2011,
fotografia, wydruk archiwalny/papier, 24,5 x 37 cm, sygn.

PLEWIŃSKI Wojciech, Paryż, 1962/2013,fotografia, wydruk archiwalny/papier, 38 x 50 cm, sygn.

PLEWIŃSKI Wojciech, Paryż, 1962/2013,
fotografia, wydruk archiwalny/papier, 38 x 50 cm, sygn.

POPIOŁEK Irena, Psalm 118 - dedykowany Janowi Pawłowi II , 2007,akwarela/papier, 64 x 51 cm, sygn.

POPIOŁEK Irena, Psalm 118 – dedykowany Janowi Pawłowi II , 2007,
akwarela/papier, 64 x 51 cm, sygn.

PUCHALIK Stanisław, bez tytułu,olej/płótno, 100 x 100 cm, sygn.

PUCHALIK Stanisław, bez tytułu,
olej/płótno, 100 x 100 cm, sygn.

PYTEL Zdzisław, Duet, 2013,olej/płótno, 52 x 64 cm, sygn.

PYTEL Zdzisław, Duet, 2013,
olej/płótno, 52 x 64 cm, sygn.

RODZIŃSKI Stanisław, Pieta, 2010,pastel/papier, 40 x 30 cm, sygn.

RODZIŃSKI Stanisław, Pieta, 2010,
pastel/papier, 40 x 30 cm, sygn.

ROJKOWSKA Hanna, Miś, 2013,olej/płyta, 25,5 x 30 cm, sygn.

ROJKOWSKA Hanna, Miś, 2013,
olej/płyta, 25,5 x 30 cm, sygn.

ROSIEK-BUSZKO Ewa, bez tytułu,akwarela/papier, 56 x 75 cm, sygn.

ROSIEK-BUSZKO Ewa, bez tytułu,
akwarela/papier, 56 x 75 cm, sygn.

ROSTWOROWSKA Iza, Cherubin,kamień/brąz na tracony wosk, wys. 11 cm, sygn.

ROSTWOROWSKA Iza, Cherubin,
kamień/brąz na tracony wosk, wys. 11 cm, sygn.

RUBANIUK Monika, patera,szkło, śr. 37 cm

RUBANIUK Monika, patera,
szkło, śr. 37 cm

RUBANIUK Monika, patera,
szkło, śr. 37 cm

RUDOWICZ-DE RUDEE Małgorzata, Madona,serigrafia/papier, 70 x 100 cm, sygn.

RUDOWICZ-DE RUDEE Małgorzata, Madona,
serigrafia/papier, 70 x 100 cm, sygn.

SIKORA Tomasz, Miejsce magiczne - Wacek Kisielewski, 1970,transfer/papier, 29 x 38 cm, sygn.

SIKORA Tomasz, Miejsce magiczne – Wacek Kisielewski, 1970,
transfer/papier, 29 x 38 cm, sygn.

SKĄPSKI Jerzy, Maciejowa II,olej/płótno, 55 x 55 cm, sygn.

SKĄPSKI Jerzy, Maciejowa II,
olej/płótno, 55 x 55 cm, sygn.

SKÓRCZEWSKI Krzysztof, Pałac pod Miedzią, 2012,miedzioryt/papier, 16 x 19 cm, sygn.

SKÓRCZEWSKI Krzysztof, Pałac pod Miedzią, 2012,
miedzioryt/papier, 16 x 19 cm, sygn.

SKÓRCZEWSKI Krzysztof, katalog pt. Krzysztof Skórczewski. Kolekcja miedziorytów Muzeum Miedzi w Legnicy, pokazujący wszystkie miedziorytypowstałe od 1976 r. (katalog z autografem autora)

SKÓRCZEWSKI Krzysztof, katalog pt. Krzysztof Skórczewski. Kolekcja miedziorytów Muzeum Miedzi w Legnicy, pokazujący wszystkie miedzioryty
powstałe od 1976 r. (katalog z autografem autora)

SOBOL-WEJMAN Anna,  Melancholia I, 2002,akwaforta, akwatinta / papier, 99 x 69 cm, sygn.

SOBOL-WEJMAN Anna, Melancholia I, 2002,
akwaforta, akwatinta / papier, 99 x 69 cm, sygn.

SPAŁEK-MŁYNARCZYK Anna, Kiermasz świąteczny, 2012, tech. mieszana, 35,5 x 24,5 cm, sygn.

SPAŁEK-MŁYNARCZYK Anna, Kiermasz świąteczny, 2012,
tech. mieszana, 35,5 x 24,5 cm, sygn.

SROKA Jacek, Seksualność ul. Kwiatów Polskich, 2012,akwaforta + tinta / papier, 39,5 x 30 cm, sygn.

SROKA Jacek, Seksualność ul. Kwiatów Polskich, 2012,
akwaforta + tinta / papier, 39,5 x 30 cm, sygn.

STACHNIK Józef, Sycylia - Taormina, akwarela/papier, 39 x 29 cm, sygn.

STACHNIK Józef, Sycylia – Taormina,
akwarela/papier, 39 x 29 cm, sygn.

STACHNIK Józef, Kapliczka nad jeziorem, 2002,akwarela/papier, 30 x 40 cm, sygn.

STACHNIK Józef, Kapliczka nad jeziorem, 2002,
akwarela/papier, 30 x 40 cm, sygn.

STACHNIK Józef, Rabka Zdrój - kościół Muzeum Orkana,akwarela/papier, 30 x 40 cm, sygn.

STACHNIK Józef, Rabka Zdrój – kościół Muzeum Orkana,

STĘPIEŃ Bernadeta, Con Amore, 2013,olej/płótno, 60 x 20 cm, sygn.

STĘPIEŃ Bernadeta, Con Amore, 2013,
olej/płótno, 60 x 20 cm, sygn.

STOPCZYŃSKI Jan, Głowa konia, 2009, akwarela/papier, 35 x 24,5 cm, sygn.

STOPCZYŃSKI Jan, Głowa konia, 2009,
akwarela/papier, 35 x 24,5 cm, sygn.

STOPCZYŃSKI Jan, Łąka II, 2008,akwarela/papier, 23 x 36 cm, sygn.

STOPCZYŃSKI Jan, Łąka II, 2008,
akwarela/papier, 23 x 36 cm, sygn.

SWOLKIEŃ Małgorzata, Święty Franciszek,ceramika, 20 x 25 cm, sygn.

SWOLKIEŃ Małgorzata, Święty Franciszek,
ceramika, 20 x 25 cm, sygn.

SZCZĘŚNIAK Magdalena, Drzewko, 2005,olej/płótno, 20 x 20 cm, sygn.

SZCZĘŚNIAK Magdalena, Drzewko, 2005,
olej/płótno, 20 x 20 cm, sygn.

TOMALSKI Krzysztof, Lofoty III, 2011,sucha igła/papier, 100 x 70 cm, sygn.

TOMALSKI Krzysztof, Lofoty III, 2011,
sucha igła/papier, 100 x 70 cm, sygn.

TWARDOWSKI Mariusz, Fuji-San, Tokio 2012,fotografia/wydruk archiwalny, 50 x 25 cm, sygn.

TWARDOWSKI Mariusz, Fuji-San, Tokio 2012,
fotografia/wydruk archiwalny, 50 x 25 cm, sygn.

VASINA Dariusz, Eyjafjallajokull, 2011,akwaforta/papier, 100 x 70 cm, sygn.

VASINA Dariusz, Eyjafjallajokull, 2011,
akwaforta/papier, 100 x 70 cm, sygn.

WALCZAK Stanisław, bez tytułu,akwarela/papier, 35 x 41 cm, sygn.

WALCZAK Stanisław, bez tytułu,
akwarela/papier, 35 x 41 cm, sygn.

WEJMAN Mieczysław,Granice, akwaforta/papier, 33,5 x 52,5 cm, sygn.

WEJMAN Mieczysław, Granice,
akwaforta/papier, 33,5 x 52,5 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław, Przemijanie, 1992,akwaforta/papier, 32 x 8 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław, Przemijanie, 1992,
akwaforta/papier, 32 x 8 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław, Złodzieje, 1992, akwaforta/papier, 41 x 8 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław, Promenada, 1975,akwaforta / papier, 41 x 8 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław, Promenada, 1975,
akwaforta / papier, 41 x 8 cm, sygn.

WIDMAŃSKA Katarzyna, Anatomia melancholii, 2006,fotografia/wydruk archiwalny/papier, 20 x 28 cm, sygn.

WIDMAŃSKA Katarzyna, Anatomia melancholii, 2006,
fotografia/wydruk archiwalny/papier, 20 x 28 cm, sygn.

WILCZYŃSKI Dariusz, bez tytułu,tech. własna/papier, 15 x 15 cm, sygn

WILCZYŃSKI Dariusz, bez tytułu,
tech. własna/papier, 15 x 15 cm, sygn

WILKOŃ Józef, bez tytułu,tech. mieszana/papier, 49 x 31 cm, sygn.

WILKOŃ Józef, bez tytułu,
tech. mieszana/papier, 49 x 31 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, tryptyk z cyklu Formy,mezzotinta/papier, 3 x 35,5 x 39,5 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, tryptyk z cyklu Formy,
mezzotinta/papier, 3 x 35,5 x 39,5 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, Forma I, 2010,mezzotinta/papier, 20 x 25 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, Forma I, 2010,
mezzotinta/papier, 20 x 25 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, Forma II, 2010,mezzotinta/papier, 20 x 25 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, Forma II, 2010,

WINIARSKI Tomasz, Forma III, 2010,mezzotinta/papier, 20 x 25 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, Forma III, 2010,

WINIARSKI Tomasz, Forma IV, 2010,mezzotinta/papier, 20 x 25 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, Forma IV, 2010,

WINIARSKI Tomasz, Forma V, 2010,mezzotinta/papier, 20 x 25 cm, sygn.

WINIARSKI Tomasz, Forma V, 2010,

WIŚNIEWSKI Piotr, Śpiąca studnia i samoudrzewiająca się, 1994, olej/płótno, 73 x 91,5 cm, sygn. dar Galerii ARTEMIS

WIŚNIEWSKI Piotr, Śpiąca studnia i samoudrzewiająca się, 1994,
olej/płótno, 73 x 91,5 cm, sygn., dar Galerii ARTEMIS

WOLNIAK Olga, Groteska, 2011,olej/płótno, 40 x 40 cm, sygn.

WOLNIAK Olga, Groteska, 2011,

ZABOROWSKI Michał, bez tytułu, rysunek/tech. mieszana/papier, 29,5 x 42 cm, sygn.

ZABOROWSKI Michał, bez tytułu,
rysunek/tech. mieszana/papier, 29,5 x 42 cm, sygn.

ZACHWIEJA-WALA Maria, Nawojowa, olej/płótno, 50 x 40 cm, sygn.

ZACHWIEJA-WALA Maria, Nawojowa,
olej/płótno, 50 x 40 cm, sygn.

ZARĘBA Andrzej, Wawel, 2012,akwarela/papier, 37 x 25 cm, sygn.

ZARĘBA Andrzej, Wawel, 2012,
akwarela/papier, 37 x 25 cm, sygn.

ŻYGULSKI Roman, Niebieska kotka, 2004,litografia/papier, 50 x 70 cm, sygn.

ŻYGULSKI Roman, Niebieska kotka, 2004,
litografia/papier, 50 x 70 cm, sygn.

Dodatkowo:

ROZTOCKI Gracjan, Na szlaku w górach, 2013,tempera/papier, 42 x 30 cm, sygn.

ROZTOCKI Gracjan, Na szlaku w górach, 2013,
tempera/papier, 42 x 30 cm, sygn.

WOJTASIK Wojciech (12 lat), Wiosenny Ryzykant, 2013,pastel/papier, 28 x 30 cm, sygn.

WOJTASIK Wojciech (12 lat), Wiosenny Ryzykant, 2013,
pastel/papier, 28 x 30 cm, sygn.

www.fundacjaaleksandrowicza.krakow.pl

Comments are closed.

Design Attack