XX charytatywna aukcja na rzecz chorych na białaczkę

* KRAKÓW
* Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25
* aukcja: XX charytatywna aukcja na rzecz chorych na białaczkę
* 18 kwietnia 2015 r. (sobota), godz. 17.00
* wystawa przedaukcyjna: 17 kwietnia, godz. 14.00-19.00, 18 kwietnia, godz. 12.00-17.00
* portal DesignAttack.pl patronuje aukcji

*

18 kwietnia w Krakowie odbędzie się jubileuszowa XX charytatywna aukcja na rzecz chorych na białaczkę organizowana przez Fundację Profilaktyki i Leczenia Chorób Krwi im. profesora Juliana Aleksandrowicza.

Poniżej prezentujemy katalog aukcyjny. Każda praca jest oprawiona. Cena wywoławcza – 100 zł. Zachęcamy do uczestnictwa!

1. ABAKANOWICZ Magdalena, 'Kosmos', 1982, rysunek, tusz chiński lawowany / papier, 50 X 38 cm, sygn.

1. ABAKANOWICZ Magdalena, Kosmos, 1982,
rysunek, tusz chiński lawowany / papier, 50 X 38 cm, sygn.

2. AMBROZIAK Sylwester, bez tytułu, 2013, tusz / papier, 29,5 x 21 cm, sygn.

2. AMBROZIAK Sylwester, bez tytułu, 2013,
tusz / papier, 29,5 x 21 cm, sygn.

3. AXENTOWICZ Teodor, Portret, ok. 1918, heligrawiura / papier, 19,5 x 27 cm. dar rodziny

3. AXENTOWICZ Teodor, Portret, ok. 1918,
heligrawiura / papier, 19,5 x 27 cm, dar rodziny

4. BALEWSKA Marzena, Łeba II, 2005, olej / płótno, 60 x 60 cm, sygn.

4. BALEWSKA Marzena, Łeba II, 2005,
olej / płótno, 60 x 60 cm, sygn.

5. BAŁA Andrzej, bez tytułu, akryl / płyta pilśniowa, 103 x 70 cm, sygn.

5. BAŁA Andrzej, bez tytułu,
akryl / płyta pilśniowa, 103 x 70 cm, sygn.

6. BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2014, wydruk archiwalny / papier, 39,5 x 30 cm, sygn.

6. BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2014,
wydruk archiwalny / papier, 39,5 x 30 cm, sygn.

7. BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2014, wydruk archiwalny / papier, 39,5 x 30 cm, sygn.

7. BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2014,

8. BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2014, wydruk archiwalny / papier, 39,5 x 30 cm, sygn.

8. BANASZEWSKI Roman, bez tytułu, 2014,

BERDAK Janina, Uśmiechnięte drzewo, 2010, tech. mieszana / papier, 61 x 43 cm, sygn.

9. BERDAK Janina, Uśmiechnięte drzewo, 2010,
tech. mieszana / papier, 61 x 43 cm, sygn.

10. BERDAK Stefan, Pada deszcz, pada deszcz, tempera / papier, 65 x 50 cm, sygn.

10. BERDAK Stefan, Pada deszcz, pada deszcz,
tempera / papier, 65 x 50 cm, sygn.

11. BĘBENEK Maja (prawie) 9 lat, Trąbal, 2015, ceramika, wys. 11,5 cm

11. BĘBENEK Maja (prawie) 9 lat, Trąbal, 2015,
ceramika, wys. 11,5 cm

12. BĘBENEK Maja, Gucio, 2015, ceramika, wys. 11,5 cm

12. BĘBENEK Maja, Gucio, 2015,
ceramika, wys. 11,5 cm

13. BICZAK Marlena, Fragmentacja snu, 2014, akwaforta, akwatinta / papier, 100 x 65 cm, sygn.

13. BICZAK Marlena, Fragmentacja snu, 2014,
akwaforta, akwatinta / papier, 100 x 65 cm, sygn.

14. BIELAWKA Zbigniew, Rzeźby wielkanocne przedstawiające Jaccobca, 1998, miedzioryt / papier, 16,5 x 13 cm, sygn.

14. BIELAWKA Zbigniew, Rzeźby wielkanocne przedstawiające Jaccobca, 1998,
miedzioryt / papier, 16,5 x 13 cm, sygn.

15. BIELAWKA Zbigniew, Jaccobco przyglądający się figurze Złotego Psa, 1998, miedzioryt / papier, 17 x 12,5 cm, sygn.

15. BIELAWKA Zbigniew, Jaccobco przyglądający się figurze Złotego Psa, 1998,
miedzioryt / papier, 17 x 12,5 cm, sygn.

16. BORKOWSKA-NIEMOJEWSKA Krystyna, Arab, rysunek dwustronny / papier, 29,5 x 21 cm, sygn.

16. BORKOWSKA-NIEMOJEWSKA Krystyna, Arab,
rysunek dwustronny / papier, 29,5 x 21 cm, sygn.

17. BOŻEK Kacper, Encyklopedia, akwaforta, akwatinta / papier, 50 x 43 cm, sygn.

17. BOŻEK Kacper, Encyklopedia,
akwaforta, akwatinta / papier, 50 x 43 cm, sygn.

18. BOŻYK Marta, Zakochani II, 2014 linoryt / papier, 70 x 50 cm, sygn.

18. BOŻYK Marta, Zakochani II, 2014
linoryt / papier, 70 x 50 cm, sygn.

19. BOŻYK Marta, Szymborska, 2014, linoryt / papier, 67 x 88 cm, sygn.

19. BOŻYK Marta, Szymborska, 2014,
linoryt / papier, 67 x 88 cm, sygn.

20. BURDA Arkadiusz, Muzyk, 2006, linoryt / papier, 19,5 x 21,5 cm, sygn.

20. BURDA Arkadiusz, Muzyk, 2006,
linoryt / papier, 19,5 x 21,5 cm, sygn.

21. CHAGALL Marc, Łyżka mleka, 1912, litografia / papier, 18 x 22 cm, sygn.  wydawnictwo Maeght, Paris 1958, darczyńca anonimowy

21. CHAGALL Marc, Łyżka mleka, 1912,
litografia / papier, 18 x 22 cm, sygn.
wydawnictwo Maeght, Paris 1958, darczyńca anonimowy

22. CHROMY Bronisław, Madonna z dzieciątkiem, brąz patynowany / opal, wys. 42 cm, sygn.

22. CHROMY Bronisław, Madonna z dzieciątkiem,
brąz patynowany / opal, wys. 42 cm, sygn.

23. CHROMY Kinga, bez tytułu olej / płótno, 33 x 41 cm, sygn.

23. CHROMY Kinga, bez tytułu,
olej / płótno, 33 x 41 cm, sygn.

24. Cole M. (N.Y.), Atlantyk, widok zatoki na Long Island,  akwarela / papier, 55 x 36 cm, sygn., dar Pani Anny Borek

24. Cole M. (N.Y.), Atlantyk, widok zatoki na Long Island,
akwarela / papier, 55 x 36 cm, sygn., dar Pani Anny Borek

25. DALI Salvadore, z cyklu Biblia sacra: Nabuchodonozor król Babilonii, litografia / papier, 20 x 28 cm, sygn., darczyńca anonimowy

25. DALI Salvadore, z cyklu Biblia sacra:  Nabuchodonozor król Babilonii,
litografia / papier, 20 x 28 cm, sygn., darczyńca anonimowy

26. DMITRUK Aleksander, W potrzasku, z cyklu Sceny łowieckie, 2013 akwaforta / papier, 15 x 13,5 cm

26. DMITRUK Aleksander, W potrzasku, z cyklu Sceny łowieckie, 2013
akwaforta / papier, 15 x 13,5 cm

27. DMITRUK Jerzy, Złota rybka przy nadziei w czystej pościeli oceanu, 2014 akwaforta / tinta / papier, 35 x 23 cm, sygn.

27. DMITRUK Jerzy, Złota rybka przy nadziei w czystej pościeli oceanu, 2014
akwaforta / tinta / papier, 35 x 23 cm, sygn.

28. DMITRUK Jerzy, Ocean obfitości, 2015, akwaforta / tinta / papier, 41,5 x 28 cm, sygn.

28. DMITRUK Jerzy, Ocean obfitości, 2015,
akwaforta / tinta / papier, 41,5 x 28 cm, sygn.

29. DOMINIK Tadeusz, Pejzaż, 2000, grafika komputerowa / papier, 56 x 38 cm, sygn.

29. DOMINIK Tadeusz, Pejzaż, 2000,
grafika komputerowa / papier, 56 x 38 cm, sygn.

30. DWURNIK Edward, Liceum nr 5, 2008 akryl / płótno, 30 x 30 cm, sygn.

30. DWURNIK Edward, Liceum nr 5, 2008
akryl / płótno, 30 x 30 cm, sygn.

31. FOLFAS Andrzej, Koza, olej / tektura, 70 x 50 cm, sygn.

31. FOLFAS Andrzej, Koza,
olej / tektura, 70 x 50 cm, sygn.

32. FOLFAS Andrzej, Jeźdźcy, olej / płótno, 65 x 50 cm, sygn.

32. FOLFAS Andrzej, Jeźdźcy,
olej / płótno, 65 x 50 cm, sygn.

33. FRODYMA Teresa, Ziarenko, 1998, akwaforta, sucha igła / papier, 25,5 x 50 cm, sygn.

33. FRODYMA Teresa, Ziarenko, 1998,
akwaforta, sucha igła / papier, 25,5 x 50 cm, sygn.

34. GARDULSKI Marek, Wawel, 1986 fotografia, wydruk archiwalny / papier, 50 x 50 cm, sygn.

34. GARDULSKI Marek, Wawel, 1986
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 50 x 50 cm, sygn.

35. GNIAZDOWSKA Bogna, Autko, 2013 olej / tektura, 42 x 30 cm, sygn.

35. GNIAZDOWSKA Bogna, Autko, 2013
olej / tektura, 42 x 30 cm, sygn.

36. GRAZDA Ryszard, z cyklu Róże, 2009 drzeworyt / płótno, 50 x 50 cm, sygn.

36. GRAZDA Ryszard, z cyklu Róże, 2009
drzeworyt / płótno, 50 x 50 cm, sygn.

37. GROTTGER Artur, Pościg, 1892, heliograwiura / papier, 25 x 21 cm, sygn., darczyńca anonimowy

37. GROTTGER Artur, Pościg, 1892,
heliograwiura / papier, 25 x 21 cm, sygn., darczyńca anonimowy

38. HOROWITZ Ryszard (N.Y.), Diamentowy Księżyc digital print / papier, 46 x 33 cm, dar Pani Bronisławy Karakulskiej

38. HOROWITZ Ryszard (N.Y.), Diamentowy Księżyc
digital print / papier, 46 x 33 cm, dar Pani Bronisławy Karakulskiej

39. HOROWITZ Ryszard (N.Y.), Alegoria digital print / papier, 46 x 33 cm, dar Pani Bronisławy Karakulskiej

39. HOROWITZ Ryszard (N.Y.), Alegoria

40. JAWORSKA Danka, Pres de corp II, litografia / papier, 36 x 48 cm, sygn.

40. JAWORSKA Danka, Pres de corp II,
litografia / papier, 36 x 48 cm, sygn.

41. JENTA-DMITRUK Małgorzata, Odwiedziny w środku zimy, z cyklu Kalendarz olej / płótno, 30 x 30 cm, sygn.

41. JENTA-DMITRUK Małgorzata, Odwiedziny w środku zimy, z cyklu Kalendarz
olej / płótno, 30 x 30 cm, sygn.

42. JENTA-DMITRUK Małgorzata, Kamienie szczęścia, 2013 akwaforta / papier, 15 x 24 cm, sygn.

42. JENTA-DMITRUK Małgorzata, Kamienie szczęścia, 2013
akwaforta / papier, 15 x 24 cm, sygn.

43. KARPOWICZ Katarzyna, Banany, 2014 olej / płótno, 30 x 24 cm, sygn.

43. KARPOWICZ Katarzyna, Banany, 2014
olej / płótno, 30 x 24 cm, sygn.

44. KARPOWICZ-WESTNER Anna, Śpiąca z żaglówkami, z cyklu Późne popołudnie olej / płótno, 65 x 55 cm, sygn.

44. KARPOWICZ-WESTNER Anna, Śpiąca z żaglówkami, z cyklu Późne popołudnie
olej / płótno, 65 x 55 cm, sygn.

45. KASPRZYK Mikołaj, Bajka, 2014 olej / płótno, 46 x 46 cm, sygn.

45. KASPRZYK Mikołaj, Bajka, 2014
olej / płótno, 46 x 46 cm, sygn.

46. KŁAŃSKA-KANAREK Łucja, Święta zgoda, 2014 olej / płótno, 45 x 39 cm, sygn.

46. KŁAŃSKA-KANAREK Łucja, Święta zgoda, 2014
olej / płótno, 45 x 39 cm, sygn.

47. KOLBER-WALCZAK Maria, bez tytułu, pastel / papier, 50 x 62 cm, sygn.

47. KOLBER-WALCZAK Maria, bez tytułu,
pastel / papier, 50 x 62 cm, sygn.

48. KOŁEK Mateusz, Dziewczyna z sokołem, grafika komputerowa, wydruk archiwalny / papier, 50 x 50 cm, sygn.

48. KOŁEK Mateusz, Dziewczyna z sokołem,
grafika komputerowa, wydruk archiwalny / papier, 50 x 50 cm, sygn.

49. KONIOR Agata, Odgrodzenie pastel / papier, 35 x 35 cm, sygn.

49. KONIOR Agata, Odgrodzenie
pastel / papier, 35 x 35 cm, sygn.

50. KOPAŃSKA Katarzyna, Śpiąca dziewczyna, 2013 tech. mieszana / papier, 61 x 41 cm, sygn.

50. KOPAŃSKA Katarzyna, Śpiąca dziewczyna, 2013
tech. mieszana / papier, 61 x 41 cm, sygn.

51. KOŚCIÓŁEK T., bez tytułu, ok. 1914, rysunek dwustronny pastel / papier, 50 x 32,5 cm, dar Pani Anny Borek

51. KOŚCIÓŁEK T., bez tytułu, ok. 1914,
rysunek dwustronny, pastel / papier, 50 x 32,5 cm, dar Pani Anny Borek

52. KOŚCIÓŁEK T., Pejzaż, ok. 1914 pastel / papier, 50 x 32,5 cm, dar Pani Anny Borek

52. KOŚCIÓŁEK T., Pejzaż, ok. 1914
pastel / papier, 50 x 32,5 cm, dar Pani Anny Borek

53. KOŚCIÓŁEK T., Portret dziewczynki, pastel / papier, 28 x 32 cm, sygn., dar Pani Anny Borek

53. KOŚCIÓŁEK T., Portret dziewczynki,
pastel / papier, 28 x 32 cm, sygn., dar Pani Anny Borek

54. KOTKOWSKA-RZEPECKA Teresa, Pejzaż minionego lata, 1999 olej / płótno, 50 x 60 cm, sygn., dar galerii Piano Nobile

54. KOTKOWSKA-RZEPECKA Teresa, Pejzaż minionego lata, 1999
olej / płótno, 50 x 60 cm, sygn., dar galerii Piano Nobile

55. KOTKOWSKA-RZEPECKA Teresa, Pejzaż minionej jesieni, 1999 olej / płótno, 50 x 60 cm, sygn., dar galerii Piano Nobile

55. KOTKOWSKA-RZEPECKA Teresa, Pejzaż minionej jesieni, 1999

56. KOTKOWSKA-RZEPECKA Teresa, Pejzaż minionej zimy, 1999 olej / płótno, 50 x 60 cm, sygn., dar galerii Piano Nobile

56. KOTKOWSKA-RZEPECKA Teresa, Pejzaż minionej zimy, 1999

57. KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina, bez tytułu, akwarela / papier, 49 x 61,5 cm, sygn.

57. KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina, bez tytułu,
akwarela / papier, 49 x 61,5 cm, sygn.

58. KUBALA Igor, bez tytułu, 1995, pastel / papier, 70 x 100 cm, sygn., dar rodziny

58. KUBALA Igor, bez tytułu, 1995,
pastel / papier, 70 x 100 cm, sygn., dar rodziny

59. KUBALA Igor, Pejzaże, akwarela / papier, 4 x (21 x 15 cm), dar rodziny

59. KUBALA Igor, Pejzaże,
akwarela / papier, 4 x (21 x 15 cm), dar rodziny

60. LACHUR Zdzisław, Motyw obrzędowy, 1957 tech. mieszana / papier, 36,5 x 35 cm, sygn., darczyńca anonimowy

60. LACHUR Zdzisław, Motyw obrzędowy, 1957
tech. mieszana / papier, 36,5 x 35 cm, sygn., darczyńca anonimowy

61. LESIAK Bożena, bez tytułu, 2015 akryl / papier, 37,5 x 49 cm, sygn.

61. LESIAK Bożena, bez tytułu, 2015
akryl / papier, 37,5 x 49 cm, sygn.

62. LORENC Irena, Kozy na łące, 2011 olej / płótno, 60 x 40 cm, sygn., darczyńca anonimowy

62. LORENC Irena, Kozy na łące, 2011
olej / płótno, 60 x 40 cm, sygn., darczyńca anonimowy

63. ŁAWRUSIEWICZ Ewa, Reverie,  2015, olej / płótno, 25 x 25 cm, sygn.

63. ŁAWRUSIEWICZ Ewa, Reverie, 2015,
olej / płótno, 25 x 25 cm, sygn.

64. MACHOWINA Kazimierz, bez tytułu, 2011 rysunek / papier, 42 x 30 cm, sygn.

64. MACHOWINA Kazimierz, bez tytułu, 2011
rysunek / papier, 42 x 30 cm, sygn.

65. MACHOWINA Kazimierz, bez tytułu, 2009, rysunek / papier, 30 x 42 cm, sygn.

65. MACHOWINA Kazimierz, bez tytułu, 2009,
rysunek / papier, 30 x 42 cm, sygn.

66. MALCZEWSKI Krzysztof, toyZone, 2010, wydruk / papier, 111 x 157 cm

66. MALCZEWSKI Krzysztof, toyZone, 2010,
wydruk / papier, 111 x 157 cm

67. MARCZUKIEWICZ Adam, Bielinek rozpustnik, 2014 pastel / papier, 65 x 50 cm, sygn.

67. MARCZUKIEWICZ Adam, Bielinek rozpustnik, 2014
pastel / papier, 65 x 50 cm, sygn.

68. MAŚLUSZCZAK Franciszek, Muzycy podwórkowi, 2014 akwarela / papier, 17 x 25 cm, sygn.

68. MAŚLUSZCZAK Franciszek, Muzycy podwórkowi, 2014
akwarela / papier, 17 x 25 cm, sygn.

69. MATISSE Henri, Akt, dwustronny, reedycja 1981 wyd. Derriere le Miroir, litografia  / papier, 26 x 37 cm, darczyńca anonimowy

69. MATISSE Henri, Akt, dwustronny, reedycja 1981
wyd. Derriere le Miroir, litografia / papier, 26 x 37 cm, darczyńca anonimowy

69. MATISSE Henri Akt, dwustronny, reedycja 1981, wyd. Derriere le Miroir, litografia  / papier, 26 x 37 cm, darczyńca anonimowy

69. MATISSE Henri, Akt, dwustronny, reedycja 1981,

70. MAZEK Agnieszka, Odpoczynek w locie na Łysą Górę, 2004 akwaforta, akwatinta / papier, 14,5 x 7 cm, sygn.

70. MAZEK Agnieszka, Odpoczynek w locie na Łysą Górę, 2004
akwaforta, akwatinta / papier, 14,5 x 7 cm, sygn.

71. MAZEK Agnieszka, 12 September, 2003 technika mieszana / papier, 14,5  x 7 cm, sygn.

71. MAZEK Agnieszka, 12 September, 2003
technika mieszana / papier, 14,5 x 7 cm, sygn.

72. MIGA Bogdan, bez tytułu, 2001, linoryt / papier, 67,5 x 50 cm, sygn.

72. MIGA Bogdan, bez tytułu, 2001,
linoryt / papier, 67,5 x 50 cm, sygn.

73. MIRO Joan, bez tytułu, litografia / papier,  30 x 23,5 cm, wydawnictwo Maeght, Paris 1971, darczyńca anonimowy

73. MIRO Joan, bez tytułu,
litografia / papier, 30 x 23,5 cm, wydawnictwo Maeght, Paris 1971,
darczyńca anonimowy

74. MIŚKIEWICZ Lesław, bez tytułu,  drzeworyt / papier, 62 x 80 cm, sygn.

74. MIŚKIEWICZ Lesław, bez tytułu,
drzeworyt / papier, 62 x 80 cm, sygn.

75. MŁODOŻENIEC Jan, Chińska dzielnica - Roman Polański, ilustracja do magazynu „Film”, wydruk / papier, 70 x 50 cm

75. MŁODOŻENIEC Jan, Chińska dzielnica – Roman Polański, ilustracja do magazynu „Film”,
wydruk / papier, 70 x 50 cm

76. MŁODOŻENIEC Piotr, Kazimierz, 2015, akryl / płótno, 33,5 x 43 cm, sygn.

76. MŁODOŻENIEC Piotr, Kazimierz, 2015,
akryl / płótno, 33,5 x 43 cm, sygn.

77. MODZELEWSKI Jarosław, Nabrzeże Westerplatte, 2013, akwarela / papier, 38 x 56 cm, sygn.

77. MODZELEWSKI Jarosław, Nabrzeże Westerplatte, 2013,
akwarela / papier, 38 x 56 cm, sygn.

78. MURAWSKA Beata, Candy tulips, 2015 olej / płótno, 30 x 40 cm, sygn.

78. MURAWSKA Beata, Candy tulips, 2015
olej / płótno, 30 x 40 cm, sygn.

79. NAPIERACZ Jerzy, Hejnał krakowski, linoryt / papier, 34 x 49 cm, sygn., darczyńca anonimowy

79. NAPIERACZ Jerzy, Hejnał krakowski,
linoryt / papier, 34 x 49 cm, sygn., darczyńca anonimowy

80. NIEDŹWIECKA  Elżbieta, Ul. Św. Marka, olej / płótno, 24,5 x 16 cm, sygn.

80. NIEDŹWIECKA Elżbieta, Ul. Św. Marka,
olej / płótno, 24,5 x 16 cm, sygn.

81. NIEMOJEWSKA Małgorzata, z cyklu Rzym 2012, fotografia, wydruk archiwalny / papier,  33 x 50  cm, sygn.

81. NIEMOJEWSKA Małgorzata, z cyklu Rzym 2012,
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 33 x 50 cm, sygn.

82. NOWOSADZKI Zbigniew, Pejzaż, olej / płótno, 40 x 50 cm, sygn.

82. NOWOSADZKI Zbigniew, Pejzaż,
olej / płótno, 40 x 50 cm, sygn.

83. OSTROWSKI Jan Bonawentura, bez tytułu olej / płótno, 56 x 65 cm

83. OSTROWSKI Jan Bonawentura, bez tytułu
olej / płótno, 56 x 65 cm

84. OŻÓG Henryk, Neo I, 2011 akwaforta + tinta, sucha igła / papier, 100 x 70 cm, sygn.

84. OŻÓG Henryk, Neo I, 2011
akwaforta + tinta, sucha igła / papier, 100 x 70 cm, sygn.

85. PĘCHERSKA-CHEŁKOWSKA Małgorzata, Między łąkami tłusty pastel / papier, 70 x 50 cm, sygn.

85. PĘCHERSKA-CHEŁKOWSKA Małgorzata, Między łąkami
tłusty pastel / papier, 70 x 50 cm, sygn.

86. PĘDZIAŁEK Leonard, Bez powodu II, 2012 wydruk / papier, 18 x 18 cm, sygn.

86. PĘDZIAŁEK Leonard, Bez powodu II, 2012
wydruk / papier, 18 x 18 cm, sygn.

87. PĘDZIAŁEK Leonard, Yesterday, 2009 akwaforta / papier, 12 x 13 cm, sygn.

87. PĘDZIAŁEK Leonard, Yesterday, 2009
akwaforta / papier, 12 x 13 cm, sygn.

88. PLEWIŃSKI Maciej, Santorini II, 1998/2015 fotografia, wydruk archiwalny / papier,  30 x 30 cm, sygn.

88. PLEWIŃSKI Maciej, Santorini II, 1998/2015
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 30 x 30 cm, sygn.

89. PLEWIŃSKI Wojciech, z cyklu Italia 57, Fontanna di Trevi, 1957/2014 fotografia , wydruk archiwalny / papier,  36,5 x 40 cm, sygn.

89. PLEWIŃSKI Wojciech, z cyklu Italia 57, Fontanna di Trevi, 1957/2014
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 36,5 x 40 cm, sygn.

90. POPIEL Andrzej, Konie, 1990 linoryt / papier, 42 x 31 cm, sygn., darczyńca anonimowy

90. POPIEL Andrzej, Konie, 1990
linoryt / papier, 42 x 31 cm, sygn., darczyńca anonimowy

91. POPIOŁEK Irena, Psalm Dawida 23 , 1992, akwarela / papier, 36 x 48 cm, sygn.

91. POPIOŁEK Irena, Psalm Dawida 23 , 1992,
akwarela / papier, 36 x 48 cm, sygn.

92. PRASIL Lucyna, bez tytułu, tech. mieszana / papier, 100x 70 cm, sygn.

92. PRASIL Lucyna, bez tytułu,
tech. mieszana / papier, 100x 70 cm, sygn.

93. RODZIŃSKI Stanisław, Łabowa - cerkiewka przy drodze, 2009 olej / papier, 41,5 x 29,5 cm, sygn.

93. RODZIŃSKI Stanisław, Łabowa – cerkiewka przy drodze, 2009
olej / papier, 41,5 x 29,5 cm, sygn.

94. RODZIŃSKI Stanisław, Chrystus biczowany, 2012 pastel / papier, 29,5 x 41,5 cm, sygn.

94. RODZIŃSKI Stanisław, Chrystus biczowany, 2012
pastel / papier, 29,5 x 41,5 cm, sygn.

95 ROJKOWSKA Hanna, bez tytułu, 2012, olej / płyta, 30 x 30 cm, sygn.

95. ROJKOWSKA Hanna, bez tytułu, 2012,
olej / płyta, 30 x 30 cm, sygn.

96. SIKORA Tomasz, bez tytułu  fotografia, tech. własna / papier, 38 x 26 cm, sygn.

96. SIKORA Tomasz, bez tytułu
fotografia, tech. własna / papier, 38 x 26 cm, sygn.

97. SKOCZEK-WOJNICKA Mira, Lisy do rudej R., 2006 tech, mieszana / papier, 70 x 100 cm, sygn.

97. SKOCZEK-WOJNICKA Mira, Listy do rudej R., 2006
tech. mieszana / papier, 70 x 100 cm, sygn.

98. SKÓRCZEWSKI Krzysztof, Goście w winnicy, 2012 miedzioryt / papier, 23 x 20 cm, sygn.

98. SKÓRCZEWSKI Krzysztof, Goście w winnicy, 2012
miedzioryt / papier, 23 x 20 cm, sygn.

99. SOBOL-WEJMAN Anna, Koszulka z Becherel I, 2001 akwaforta, akwatinta / papier, 56 x 76 cm, sygn.

99. SOBOL-WEJMAN Anna, Koszulka z Becherel I, 2001
akwaforta, akwatinta / papier, 56 x 76 cm, sygn.

100. SOBOL-WEJMAN Anna, Koszulka z Becherel III, 2001 akwaforta, akwatinta / papier, 56 x 76 cm, sygn.

100. SOBOL-WEJMAN Anna, Koszulka z Becherel III, 2001

101. SPAŁEK-MŁYNARCZYK Anna, Kraków - ul. Szpitalna, 2014 rysunek, tech. mieszana / papier, 20 x 29 cm, sygn.

101. SPAŁEK-MŁYNARCZYK Anna, Kraków – ul. Szpitalna, 2014
rysunek, tech. mieszana / papier, 20 x 29 cm, sygn.

102. SROKA Jacek, Flagallabant?, 2002 akwaforta + tinta / papier, 40 x 29,5 cm, sygn.

102. SROKA Jacek, Flagallabant?, 2002
akwaforta + tinta / papier, 40 x 29,5 cm, sygn.

103. STAWIARSKI Sacha Stanisław, Le cypres, 2010 olej / płótno, 60 x 60 cm, sygn. dar Galerii Artemis

103. STAWIARSKI Sacha Stanisław, Le cypres, 2010
olej / płótno, 60 x 60 cm, sygn., dar Galerii Artemis

104. STELIGA Oktawian, bez tytułu, 2015 rysunek, pastel / papier, 28,5 x 20 cm, sygn.

104. STELIGA Oktawian, bez tytułu, 2015
rysunek, pastel / papier, 28,5 x 20 cm, sygn.

105. STĘPIEŃ Bernadetta, bez tytułu, 2015 pastel / papier, 66,5 x 29,5 cm, sygn.

105. STĘPIEŃ Bernadetta, bez tytułu, 2015
pastel / papier, 66,5 x 29,5 cm, sygn.

106. STOPCZYŃSKI Jan,Jezioro, 2013 akwarela / papier, 48 x 68 cm, sygn.

106. STOPCZYŃSKI Jan, Jezioro, 2013
akwarela / papier, 48 x 68 cm, sygn.

107.STOPCZYŃSKI Jan, Portret prof. Janusza Skalskiego, akwarela / papier, 26,5 x 50,5 cm, sygn.

107. STOPCZYŃSKI Jan, Portret prof. Janusza Skalskiego,
akwarela / papier, 26,5 x 50,5 cm, sygn.

108. SWOLKIEŃ Małgorzata, Zakochani, płaskorzeźba ceramiczna, 30 x 37 cm, sygn.

108. SWOLKIEŃ Małgorzata, Zakochani,
płaskorzeźba ceramiczna, 30 x 37 cm, sygn.

109. SZCZĘŚNIAK Magdalena, bez tytułu, 2013/2015 olej / płótno, 13 x 18 cm, sygn.

109. SZCZĘŚNIAK Magdalena, bez tytułu, 2013/2015
olej / płótno, 13 x 18 cm, sygn.

110. TOMALSKI Krzysztof, Apeiron I, 2015 sucha igła / papier, 40,5 x 32 cm, sygn.

110. TOMALSKI Krzysztof, Apeiron I, 2015
sucha igła / papier, 40,5 x 32 cm, sygn.

111. de TOULUSE-LAUTREC Henri, La Gitane litografia /papier, 23 x 34 cm, sygn., darczyńca anonimowy

111. de TOULOUSE-LAUTREC Henri, La Gitane,
litografia /papier, 23 x 34 cm, sygn., darczyńca anonimowy

112. VASINA Dariusz, Cyklop, 2011 wydruk cyfrowy / papier, 60 x 70 cm, sygn.

112. VASINA Dariusz, Cyklop, 2011
wydruk cyfrowy / papier, 60 x 70 cm, sygn.

113. WALCZAK Stanisław, bez tytułu, akwarela / papier, 40 x 48,5 cm, sygn.

113. WALCZAK Stanisław, bez tytułu,
akwarela / papier, 40 x 48,5 cm, sygn.

114. WEJMAN Stanisław, Mniejsza czerwona suknia, 1983 akwaforta / papier, 7 x 5 cm, sygn.

114. WEJMAN Stanisław, Mniejsza czerwona suknia, 1983
akwaforta / papier, 7 x 5 cm, sygn.

115. WEJMAN Stanisław, „Lekcja uprzejmości, 1987 akwaforta / papier, 7 x 14 cm, sygn.

115. WEJMAN Stanisław, „Lekcja uprzejmości, 1987
akwaforta / papier, 7 x 14 cm, sygn.

116. WEJMAN Stanisław, Atlantyda, 2001 akwaforta / papier, 13 x 8 cm, sygn.

116. WEJMAN Stanisław, Atlantyda, 2001
akwaforta / papier, 13 x 8 cm, sygn.

117. WEJMAN Stanisław, Polowanie, 2005 akwaforta / papier, 12,5 x 13,5 cm, sygn.

117. WEJMAN Stanisław, Polowanie, 2005
akwaforta / papier, 12,5 x 13,5 cm, sygn.

118. WEJMAN Stanisław, Głuchota, 2009 akwaforta / papier, 18 x 8 cm, sygn.

118. WEJMAN Stanisław, Głuchota, 2009
akwaforta / papier, 18 x 8 cm, sygn.

119. WEJMAN Stanisław, Majtek, 2010 akwaforta / papier, 14 x 11 cm, sygn.

119. WEJMAN Stanisław, Majtek, 2010
akwaforta / papier, 14 x 11 cm, sygn.

120. WILKOŃ Józef, ilustracja do książki "Była sobie ruda" Piotra Wilkonia technika mieszana, 43 x 32 cm, sygn.

120. WILKOŃ Józef, ilustracja do książki „Była sobie ruda” Piotra Wilkonia,
technika mieszana, 43 x 32 cm, sygn.

121. WINIARSKI Tomasz, Forma I, 2014 mezzotinta / papier, 36 x 39 cm, sygn.

121. WINIARSKI Tomasz, Forma I, 2014
mezzotinta / papier, 36 x 39 cm, sygn.

122. WINIARSKI Tomasz, Forma II, 2014 mezzotinta / papier, 36 x 39 cm, sygn.

122. WINIARSKI Tomasz, Forma II, 2014

123. WINIARSKI Tomasz, bez tytułu,  2014 mezzotinta / papier, 29,5 x 23,5 cm, sygn.

123. WINIARSKI Tomasz, bez tytułu, 2014
mezzotinta / papier, 29,5 x 23,5 cm, sygn.

124. WINIARSKI Tomasz, z cyklu Perpetuum mobile, 2014 mezzotinta / papier, 100 x 70 cm, sygn.

124. WINIARSKI Tomasz, z cyklu Perpetuum mobile, 2014
mezzotinta / papier, 100 x 70 cm, sygn.

125. ZABOROWSKI Michał, bez tytułu,  akwarela / papier, 29,5 x 42 cm, sygn.

125. ZABOROWSKI Michał, bez tytułu,
akwarela / papier, 29,5 x 42 cm, sygn.

126. ZACHWIEJA-WALA Maria, Świątniki - spółdzielnia Przyszłość, 2009 olej / płótno, 40 x 30 cm, sygn.

126. ZACHWIEJA-WALA Maria, Świątniki – spółdzielnia Przyszłość, 2009
olej / płótno, 40 x 30 cm, sygn.

127. ZIEMBICKA Barbara, Duszyczka, 1985 litografia / papier, 26,5 x 21 cm, sygn.

127. ZIEMBICKA Barbara, Duszyczka, 1985
litografia / papier, 26,5 x 21 cm, sygn.

128. Dziewczyna z misą, gips patynowany, sygn. Eurapa Zachodnia XX w.,  wys. 18 cm, darczyńca anonimowy

128. Dziewczyna z misą, Europa Zachodnia XX w.,
gips patynowany, sygn., wys. 18 cm, darczyńca anonimowy

129. Bransoletka srebrna dwurzędowa  z naturalnymi rubinami, 32 ct, waga 41,930 g, darczyńca anonimowy

129. Bransoletka srebrna dwurzędowa z naturalnymi rubinami, 32 ct,
waga 41,930 g, darczyńca anonimowy

130. Bransoletka srebrna dwurzędowa z naturalnymi szafirami, 25 ct, waga 42,240 g, darczyńca anonimowy

130. Bransoletka srebrna dwurzędowa z naturalnymi szafirami, 25 ct,
waga 42,240 g, darczyńca anonimowy

131. Bransoletka srebrna dwurzędowa z naturalnymi szmaragdami 27 ct,  waga 44.130 g, darczyńca anonimowy

131. Bransoletka srebrna dwurzędowa z naturalnymi szmaragdami 27 ct,
waga 44,130 g, darczyńca anonimowy

132. Pierścionek srebrny - masa 5.960 g, szafir - masa 2.40 ct, rubin - masa 0.80 ct, szmaragd - masa - masa 0.60 ct, darczyńca anonimowy

132. Pierścionek srebrny – masa 5.960 g, szafir – masa 2.40 ct,
rubin – masa 0.80 ct, szmaragd – masa 0.60 ct, darczyńca anonimowy

Comments are closed.

Design Attack