XXI charytatywna aukcja na rzecz chorych na białaczkę

* KRAKÓW
* Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25
* aukcja: XXI charytatywna aukcja na rzecz chorych na białaczkę
* 23 kwietnia 2016 r. (sobota), godz. 17.00
* wystawa przedaukcyjna: 22 kwietnia, godz. 14.00-19.00, 23 kwietnia, godz. 11.00-17.00
* portal DesignAttack.pl patronuje aukcji

1. ABAKANOWICZ Magdalena bez tytułu, 2006 rysunek, tusz chiński lawowany / papier, 32 x 49,5 cm, sygn.

1. ABAKANOWICZ Magdalena
bez tytułu, 2006
rysunek, tusz chiński lawowany / papier, 32 x 49,5 cm, sygn.

2. ABAKANOWICZ Magdalena, bez tytułu, 2006 rysunek, wydruk / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.

2. ABAKANOWICZ Magdalena,
bez tytułu, 2006
rysunek, wydruk / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.

3. ABAKANOWICZ Magdalena bez tytułu, 2006 rysunek, wydruk / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.

3. ABAKANOWICZ Magdalena
bez tytułu, 2006

4. AMBROZIAK Sylwester bez tytułu, 2013 rysunek, tusz / papier, 21 x 29,5 cm, sygn.

4. AMBROZIAK Sylwester
bez tytułu, 2013
rysunek, tusz / papier, 21 x 29,5 cm, sygn.

5. BAŁA  Andrzej bez tytułu akryl / płyta pilśniowa, 50 x 69 cm, sygn.

5. BAŁA Andrzej
bez tytułu
akryl / płyta pilśniowa, 50 x 69 cm, sygn.

6. BECKER Bogna „Barcelona” fotografia / wydruk na płótnie, 77 x 50 cm, sygn.

6. BECKER Bogna
„Barcelona”
fotografia / wydruk na płótnie, 77 x 50 cm, sygn.

7. BERDAK Janina „Droga przez las”, 2013 akryl / papier, 50 x 60 cm, sygn.

7. BERDAK Janina
„Droga przez las”, 2013
akryl / papier, 50 x 60 cm, sygn.

8. BERDAK Stefan „Ptaki”, 1979 akryl / tektura, 100 x 70 cm, sygn.

8. BERDAK Stefan
„Ptaki”, 1979
akryl / tektura, 100 x 70 cm, sygn.

9. BICZAK Marlena „Schemat powtarzalności”, 2014 akwaforta, akwatinta / papier, 70 x 100 cm, sygn.

9. BICZAK Marlena
„Schemat powtarzalności”, 2014
akwaforta, akwatinta / papier, 70 x 100 cm, sygn.

10. BIELAWKA Zbigniew „Kobieta Jaccobca z Czarną Panterą” miedzioryt / papier, 12,5 x 9,5 cm, sygn.

10. BIELAWKA Zbigniew
„Kobieta Jaccobca z Czarną Panterą”
miedzioryt / papier, 12,5 x 9,5 cm, sygn.

11. BIELAWKA Zbigniew „Portret Jaccobca z ulubionym lwem”, 1989 miedzioryt / papier, 13,5 x 9,5 cm, sygn.

11. BIELAWKA Zbigniew
„Portret Jaccobca z ulubionym lwem”, 1989
miedzioryt / papier, 13,5 x 9,5 cm, sygn.

12. BORKOWSKA-NIEMOJEWSKA Krystyna bez tytułu rysunek, wydruk archiwalny / papier, 20 x 20 cm, sygn.

12. BORKOWSKA-NIEMOJEWSKA Krystyna
bez tytułu
rysunek, wydruk archiwalny / papier, 20 x 20 cm, sygn.

13. BOŻEK Kacper „Wilkołak”, 2000 akwaforta, akwatinta / papier, 36,5 x 49 cm, sygn.

13. BOŻEK Kacper
„Wilkołak”, 2000
akwaforta, akwatinta / papier, 36,5 x 49 cm, sygn.

14. BOŻYK Marta, ,,Lodowiec”, 2016 linoryt / papier, 70 x 107 cm, sygn.

14. BOŻYK Marta,
,,Lodowiec”, 2016
linoryt / papier, 70 x 107 cm, sygn.

15. BRODNIEWSKA bez tytułu olej / płótno na tekturze, 19,5 x 29 cm, sygn. dar osoby prywatnej

15. BRODNIEWSKA
bez tytułu
olej / płótno na tekturze, 19,5 x 29 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

16. BUBAK Piotr „Pejzaże oczekiwane” olej / płótno, 24 x 14 cm, sygn.

16. BUBAK Piotr
„Pejzaże oczekiwane”
olej / płótno, 24 x 14 cm, sygn.

17. BUŁHAK Marlena „Irysy”, 2016 olej / płótno, 40 x 28 cm, sygn.

17. BUŁHAK Marlena
„Irysy”, 2016
olej / płótno, 40 x 28 cm, sygn.

18. CHWILCZYŃSKI Bartłomiej „Sen zegarmistrza” litografia / papier, 53,5 x 78 cm, sygn.

18. CHWILCZYŃSKI Bartłomiej
„Sen zegarmistrza”
litografia / papier, 53,5 x 78 cm, sygn.

19. DĄBROWSKA-DOROŻYŃSKA Paulina „Archanioł Gabriel”, 2014 akryl, 70 x 50 cm, sygn.

19. DĄBROWSKA-DOROŻYŃSKA Paulina
„Archanioł Gabriel”, 2014
akryl, 70 x 50 cm, sygn.

20. DMITRUK Aleksander, „Trop i tropik”, z cyklu „Sceny łowieckie”, 2016 akwaforta / papier, 11,5 x 19,5 cm, sygn.

20. DMITRUK Aleksander, „Trop i tropik”, z cyklu „Sceny łowieckie”, 2016
akwaforta / papier, 11,5 x 19,5 cm, sygn.

21. DMITRUK Jerzy „Morze czerwone”, z cyklu „Misje”, 2006 akwaforta / tinta / papier, 27 x 19 cm, sygn.

21. DMITRUK Jerzy
„Morze czerwone”, z cyklu „Misje”, 2006
akwaforta / tinta / papier, 27 x 19 cm, sygn.

22. DMITRUK Jerzy „Wyspy szczęśliwe II”, z cyklu „Pejzaż urodzaju”, 2005 akwaforta / tinta / papier, 30 x 25 cm, sygn.

22. DMITRUK Jerzy
„Wyspy szczęśliwe II”, z cyklu „Pejzaż urodzaju”, 2005
akwaforta / tinta / papier, 30 x 25 cm, sygn.

23. DOMINIK Tadeusz „Pejzaż”, 2000 grafika komputerowa / papier, 30 x 45 cm, sygn.

23. DOMINIK Tadeusz
„Pejzaż”, 2000
grafika komputerowa / papier, 30 x 45 cm, sygn.

24. DWURNIK Edward „Krakowskie Przedmieście”, 2006 akryl / sklejka, 80 x 35 cm, sygn.

24. DWURNIK Edward
„Krakowskie Przedmieście”, 2006
akryl / sklejka, 80 x 35 cm, sygn.

25. FOLFAS Andrzej bez tytułu, 2002 gwasz / papier, 29,5 x 42 cm, sygn.

25. FOLFAS Andrzej
bez tytułu, 2002
gwasz / papier, 29,5 x 42 cm, sygn.

26. FOLFAS Andrzej bez tytułu, 2006 olej / płótno, 47 x 70 cm, sygn.

26. FOLFAS Andrzej
bez tytułu, 2006
olej / płótno, 47 x 70 cm, sygn.

27. FRODYMA Teresa „Erotyka ogrodnika... czy też dojrzał?”, 2001 litografia / papier, 37 x 54 cm, sygn.

27. FRODYMA Teresa
„Erotyka ogrodnika… czy też dojrzał?”, 2001
litografia / papier, 37 x 54 cm, sygn.

28. FRODYMA Teresa „Erotyka ogrodnika... i one też?”, 2001 litografia / papier, 37 x 30 cm, sygn.

28. FRODYMA Teresa
„Erotyka ogrodnika… i one też?”, 2001
litografia / papier, 37 x 30 cm, sygn.

29. FURDYNA Józef bez tytułu, 2015 technika mieszana / tektura, 6 x (16 x 14,5 cm), sygn.

29. FURDYNA Józef
bez tytułu, 2015
technika mieszana / tektura, 6 x (16 x 14,5 cm), sygn.

30. GARDULSKI Marek „Zaczarowana dorożka”, 1972 / 2016 fotografia, wydruk archiwalny / papier, 34 x 54 cm, sygn.

30. GARDULSKI Marek
„Zaczarowana dorożka”, 1972 / 2016
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 34 x 54 cm, sygn.

31. GNIAZDOWSKA Bogna „Polska”, 2015 olej / płótno, 60 x 20 cm, sygn.

31. GNIAZDOWSKA Bogna
„Polska”, 2015
olej / płótno, 60 x 20 cm, sygn.

32. GÓROWSKI Mieczysław  „Picasso” plakat, 1992 offset / papier, 70 x 100 cm

32. GÓROWSKI Mieczysław
„Picasso” plakat, 1992
offset / papier, 70 x 100 cm

33. GRAZDA Ryszard z cyklu „Róże”, 2009 drzeworyt / płótno, 50 x 50 cm, sygn.

33. GRAZDA Ryszard
z cyklu „Róże”, 2009
drzeworyt / płótno, 50 x 50 cm, sygn.

34. HARTWIG Edward „Dziedziniec Biblioteki Jagiellońskiej”, 1960 fotografia / papier barytowy, 25,5 x 34 cm, sygn. w negatywie

34. HARTWIG Edward
„Dziedziniec Biblioteki Jagiellońskiej”, 1960
fotografia / papier barytowy, 25,5 x 34 cm, sygn. w negatywie

35. HOROWITZ Ryszard / N.Y./ „Jimy Rushing - Jazz Photography” plakat / papier, 100 x 70 cm dar Pani Bronisławy Karakulskiej

35. HOROWITZ Ryszard / N.Y./
„Jimmy Rushing – Jazz Photography”
plakat / papier, 100 x 70 cm
dar Pani Bronisławy Karakulskiej

36. JAWORSKA Danka „Cecylia” litografia / papier, 51 x 35 cm, sygn.

36. JAWORSKA Danka
„Cecylia”
litografia / papier, 51 x 35 cm, sygn.

37. JENTA-DMITRUK Małgorzata „Ogród za murem”, z cyklu „Zamkowe tajemnice”, 2015 olej / płótno, 30 x 30 cm, sygn.

37. JENTA-DMITRUK Małgorzata
„Ogród za murem”, z cyklu „Zamkowe tajemnice”, 2015
olej / płótno, 30 x 30 cm, sygn.

38. JUSZCZAK Anna „Zapora”, 2012 akwaforta, akwatinta / papier, 11,5 x 49,5 cm, sygn.

38. JUSZCZAK Anna
„Zapora”, 2012
akwaforta, akwatinta / papier, 11,5 x 49,5 cm, sygn.

39. KARPOWICZ  Joanna „Willa nr 1",  2015 olej / płótno, 30 x 40 cm, sygn.

39. KARPOWICZ Joanna
„Willa nr 1″, 2015
olej / płótno, 30 x 40 cm, sygn.

40. KARPOWICZ Katarzyna „Nad basenem”, 2015 olej / płótno, 48 x 42 cm, sygn.

40. KARPOWICZ Katarzyna
„Nad basenem”, 2015
olej / płótno, 48 x 42 cm, sygn.

41. KARPOWICZ–WESTNER Anna „Śpiąca”, z cyklu „Winnice”   olej / płótno, 33 x 46 cm, sygn.

41. KARPOWICZ–WESTNER Anna
„Śpiąca”, z cyklu „Winnice”
olej / płótno, 33 x 46 cm, sygn.

42. KASPRZYK Mikołaj „Malowanie tęczy”, 2015 olej / płótno, 35 x 35 cm, sygn.

42. KASPRZYK Mikołaj
„Malowanie tęczy”, 2015
olej / płótno, 35 x 35 cm, sygn.

43. KLIMT Gustav „Dame in Pelz”, 1917  litografia, Gustav Gluck Edition 1922 / papier, 17 x 11 cm, sygn.

43. KLIMT Gustav
„Dame in Pelz”, 1917
litografia, Gustav Gluck Edition 1922 / papier, 17 x 11 cm, sygn.

44. KONIOR Agata „Brooklyn”, 2015 pastel olejny, ołówek / papier, 33,5 x 25,5 cm, sygn.

44. KONIOR Agata
„Brooklyn”, 2015
pastel olejny, ołówek / papier, 33,5 x 25,5 cm, sygn.

45. KOŚCIÓŁEK T. „Pejzaż”, 1914 pastel / papier, 32,5 x 50 cm dar Pani Anny Borek

45. KOŚCIÓŁEK T.
„Pejzaż”, 1914
pastel / papier, 32,5 x 50 cm
dar Pani Anny Borek

46. KOWALCZUK Michał bez tytułu rysunek / tusz / papier, 70 x 100 cm, sygn.

46. KOWALCZUK Michał
bez tytułu
rysunek / tusz / papier, 70 x 100 cm, sygn.

47. KSZTAŁTOWSKI Stanisław „Pejzaż z Podlasia” olej / płótno, 100 x 100 cm, sygn.

47. KSZTAŁTOWSKI Stanisław
„Pejzaż z Podlasia”
olej / płótno, 100 x 100 cm, sygn.

48. KWIECIŃSKA Izabela bez tytułu pastel / tektura, 44,5 x 40 cm, sygn.

48. KWIECIŃSKA Izabela
bez tytułu
pastel / tektura, 44,5 x 40 cm, sygn.

49. LACHUR Zdzisław „Ucieczka do Egiptu”, 1958 tusz lawowany / papier, 23 x 23 cm, sygn. dar osoby prywatnej

49. LACHUR Zdzisław
„Ucieczka do Egiptu”, 1958
tusz lawowany / papier, 23 x 23 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

50. LACHUR Zdzisław „Portret”, 1958 rysunek / papier, 12,5 x 11,5 cm, sygn. dar osoby prywatnej

50. LACHUR Zdzisław
„Portret”, 1958
rysunek / papier, 12,5 x 11,5 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

51. LENICA Jan „Satyrykon '98” plakat, 1998 offset / papier, 100 x 70 cm dar osoby prywatnej

51. LENICA Jan
„Satyrykon ’98” plakat, 1998
offset / papier, 100 x 70 cm
dar osoby prywatnej

52. LESIAK Bożena bez tytułu, 2016 akryl / tektura, 35 x 48 cm, sygn.

52. LESIAK Bożena
bez tytułu, 2016
akryl / tektura, 35 x 48 cm, sygn.

53. LEWANDOWSKI Stanisław Roman „Św. Krzysztof”, 1918 medalion, 6 cm, sygn. dar osoby prywatnej

53. LEWANDOWSKI Stanisław Roman
„Św. Krzysztof”, 1918
medalion, 6 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

54. ŁAWRUSIEWICZ Ewa „Reverie” 2013 akryl / tektura, 17 x 19 cm, sygn.

54. ŁAWRUSIEWICZ Ewa
„Reverie” 2013
akryl / tektura, 17 x 19 cm, sygn.

55. MARCZUKIEWICZ Adam bez tytułu, 2013 olej / płótno, 50 x 40 cm, sygn.

55. MARCZUKIEWICZ Adam
bez tytułu, 2013
olej / płótno, 50 x 40 cm, sygn.

56. MAŚLUSZCZAK Franciszek „Debata” tusz / papier, 36 x 28 cm, sygn.

56. MAŚLUSZCZAK Franciszek
„Debata”
tusz / papier, 36 x 28 cm, sygn.

57. MAZEK Agnieszka „Pod napięciem”, 2004 akwaforta, akwatinta / papier, 8 x 13 cm, sygn.

57. MAZEK Agnieszka
„Pod napięciem”, 2004
akwaforta, akwatinta / papier, 8 x 13 cm, sygn.

58. MENDINI Alessandro Patera „Anna Gong” projekt wykonany dla Firmy Alessi dar salonu designu „Czerwona maszyna”

58. MENDINI Alessandro
Patera „Anna Gong”
projekt wykonany dla Firmy Alessi
dar salonu designu „Czerwona maszyna”

59. MENDINI Alessandro „Anna Gong”, 2016 rysunek / papier, sygn.

59. MENDINI Alessandro
„Anna Gong”, 2016
rysunek / papier, sygn.

60. MIGA Bogdan bez tytułu, 2001 linoryt / papier, 27 x 32,5 cm, sygn.

60. MIGA Bogdan
bez tytułu, 2001
linoryt / papier, 27 x 32,5 cm, sygn.

61. MIŚKIEWICZ Lesław bez tytułu, 2002 drzeworyt / bibuła japońska, 60 x 45 cm, sygn.

61. MIŚKIEWICZ Lesław
bez tytułu, 2002
drzeworyt / bibuła japońska, 60 x 45 cm, sygn.

62. MŁODOŻENIEC Jan „Fellini – Klowni” ilustracja do magazynu „Film” wydruk / papier, 70 x 50 cm

62. MŁODOŻENIEC Jan
„Fellini – Klowni”
ilustracja do magazynu „Film”
wydruk / papier, 70 x 50 cm

63. MŁODOŻENIEC Piotr bez tytułu, 2012 akryl / płótno 56 x 43 cm, sygn.

63. MŁODOŻENIEC Piotr
bez tytułu, 2012
akryl / płótno, 56 x 43 cm, sygn.

64. MURAWSKA Beata  „Orange”, 2015 olej / płótno, 50 x 40 cm, sygn.

64. MURAWSKA Beata
„Orange”, 2015

65. NIEDŹWIEDZKA Elżbieta „Podlasie”  olej / płótno, 27,5 x 33,5 cm, sygn.

65. NIEDŹWIEDZKA Elżbieta
„Podlasie”
olej / płótno, 27,5 x 33,5 cm, sygn.

66. NIEMOJEWSKI Łukasz bez tytułu, 2015 olej / płótno, 10 x 10 cm, sygn.

66. NIEMOJEWSKI Łukasz
bez tytułu, 2015
olej / płótno, 10 x 10 cm, sygn.

67. NOWOSADZKI Zbigniew „Syros”, 2015 olej / płótno, 46 x 33 cm, sygn.

67. NOWOSADZKI Zbigniew
„Syros”, 2015
olej / płótno, 46 x 33 cm, sygn.

68. OŻÓG Henryk „Art Gallery”, 2016 wklęsłodruk / papier, 70 x 100 cm, sygn.

68. OŻÓG Henryk
„Art Gallery”, 2016
wklęsłodruk / papier, 70 x 100 cm, sygn.

69. OŻÓG Henryk „Neo I”, 2011 wklęsłodruk / papier, 70 x 100 cm, sygn.

69. OŻÓG Henryk
„Neo I”, 2011

70. PĘCHERSKA-CHEŁKOWSKA Małgorzata „W górę”  tłusty pastel / papier, 70 x 50 cm, sygn.

70. PĘCHERSKA-CHEŁKOWSKA Małgorzata
„W górę”
tłusty pastel / papier, 70 x 50 cm, sygn.

71. PĘDZIAŁEK Leonard „Yesterday”, 2009 akwaforta / papier, 13 x 12 cm, sygn.

71. PĘDZIAŁEK Leonard
„Yesterday”, 2009
akwaforta / papier, 13 x 12 cm, sygn.

72. PĘDZIAŁEK Leonard „Jajo XI” akwaforta, akwatinta / papier, 11,5 x 7 cm, sygn.

72. PĘDZIAŁEK Leonard
„Jajo XI”
akwaforta, akwatinta / papier, 11,5 x 7 cm, sygn.

73. PICASSO Pablo „03/30 Król Badadakharida”, 1960, z cyklu „Pęk bajek bez miłości”  litografia / papier, wydanie ESPANA 1965, 30 x 24 cm, sygn. w płycie dar osoby prywatnej

73. PICASSO Pablo
„03/30 Król Badadakharida”, 1960, z cyklu „Pęk bajek bez miłości”
litografia / papier, wydanie ESPANA 1965, 30 x 24 cm, sygn. w płycie
dar osoby prywatnej

74. PICASSO Pablo „La Cavaliere 11. 3. 59 - I”, 1959 litografia / papier, wydanie Cercle d’Art, Paris 1961, 36 x 26 cm dar osoby prywatnej

74. PICASSO Pablo
„La Cavaliere 11. 3. 59 – I”, 1959
litografia / papier, wydanie Cercle d’Art, Paris 1961, 36 x 26 cm
dar osoby prywatnej

75. PLEWIŃSKI Maciej „On Broadway” 1986 / 2016 fotografia, wydruk archiwalny / papier, 37 x 55 cm, sygn.

75. PLEWIŃSKI Maciej
„On Broadway” 1986 / 2016
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 37 x 55 cm, sygn.

76. PLEWIŃSKI Wojciech „Anna Dymna”, 1970 / 2016 fotografia, wydruk archiwalny / papier,  35,7 x 35,7 cm, sygn.

76. PLEWIŃSKI Wojciech
„Anna Dymna”, 1970 / 2016
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 35,7 x 35,7 cm, sygn.

77. PODHORECKI  Adam bez tytułu, 1950 akwarela / papier, 17 x 23 cm, sygn. dar osoby prywatnej

77. PODHORECKI Adam
bez tytułu, 1950
akwarela / papier, 17 x 23 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

78. PODHORECKI  Adam bez tytułu, 1950 akwarela / papier,  22 x 22 cm, sygn. dar osoby prywatnej

78. PODHORECKI Adam
bez tytułu, 1950
akwarela / papier, 22 x 22 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

79. POTOCKA Joanna „Portret Beaty Tyszkiewicz”, 1956 / 2016 fotografia, wydruk archiwalny / papier,  25,4 x 38 cm, sygn.

79. POTOCKA Joanna
„Portret Beaty Tyszkiewicz”, 1956 / 2016
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 25,4 x 38 cm, sygn.

80. RENOIR Auguste „L‘enfant au biscuit”, 1950 litografia / Edition Cercle d’Art, Paris/ papier, 20,5 x 17 cm

80. RENOIR Auguste
„L‘enfant au biscuit”, 1950
litografia / Edition Cercle d’Art, Paris/ papier, 20,5 x 17 cm

81. RODZIŃSKI Stanisław „Naigrawanie” pastel / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.

81. RODZIŃSKI Stanisław
„Naigrawanie”
pastel / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.

82. ROGALSKI Karol akt, 1926 rysunek / papier, 29 x 19 cm

82. ROGALSKI Karol
akt, 1926
rysunek / papier, 29 x 19 cm

83. ROJKOWSKA Hanna bez tytułu, 2012 olej / dykta, 25 x 27 cm, sygn.

83. ROJKOWSKA Hanna
bez tytułu, 2012
olej / dykta, 25 x 27 cm, sygn.

84. ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna „Malwy” tłusty pastel / papier, 32 x 34 cm, sygn.

84. ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
„Malwy”
tłusty pastel / papier, 32 x 34 cm, sygn.

85. ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna „Pejzaż”, 2007 tłusty pastel / papier, 34 x 49 cm, sygn.

85. ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
„Pejzaż”, 2007
tłusty pastel / papier, 34 x 49 cm, sygn.

86. RUDOWICZ de RUDEE Małgorzata „Venus” serigrafia / papier, 100 x 70 cm, sygn.

86. RUDOWICZ de RUDEE Małgorzata
„Venus”
serigrafia / papier, 100 x 70 cm, sygn.

87. RUDOWICZ de RUDEE Małgorzata „Krokusy” serigrafia / papier, 100 x 70 cm, sygn.

87. RUDOWICZ de RUDEE Małgorzata
„Krokusy”

88. SIKORA Tomasz bez tytułu fotografia, techn. własna / papier, 26 x 38 cm, sygn.

88. SIKORA Tomasz
bez tytułu
fotografia, techn. własna / papier, 26 x 38 cm, sygn.

89. SKÓRCZEWSKI Krzysztof „Zakochany anioł”, 2015 miedzioryt / papier, 17,5 x 22 cm, sygn.

89. SKÓRCZEWSKI Krzysztof
„Zakochany anioł”, 2015
miedzioryt / papier, 17,5 x 22 cm, sygn.

90. SOBOL-WEJMAN Anna „Pantera”, 2014 akwaforta, akwatinta / papier, 34 x 32 cm, sygn.

90. SOBOL-WEJMAN Anna
„Pantera”, 2014
akwaforta, akwatinta / papier, 34 x 32 cm, sygn.

91. SPAŁEK-MŁYNARCZYK Anna bez tytułu, 2015 olej / płótno, 80 x 80 cm, sygn.

91. SPAŁEK-MŁYNARCZYK Anna
bez tytułu, 2015
olej / płótno, 80 x 80 cm, sygn.

92. SROKA Jacek „Franca wakacyjna”, 2004 akwaforta + tinta / papier, 26 x 10 cm, sygn.

92. SROKA Jacek
„Franca wakacyjna”, 2004
akwaforta + tinta / papier, 26 x 10 cm, sygn.

93. STĘPIEŃ Bernadetta „Wiosennie”, 2016 olej / płótno, 40 x 20 cm, sygn.

93. STĘPIEŃ Bernadetta
„Wiosennie”, 2016
olej / płótno, 40 x 20 cm, sygn.

94. SWOLKIEŃ Małgorzata „Na spacerze” malarstwo ceramiczne, 34 x 24 cm, sygn.

94. SWOLKIEŃ Małgorzata
„Na spacerze”
malarstwo ceramiczne, 34 x 24 cm, sygn.

95. SZCZĘŚNIAK Magdalena bez tytułu, 2010 techn. mieszana / blacha, 9,7 x 9,7 cm, sygn.

95. SZCZĘŚNIAK Magdalena
bez tytułu, 2010
techn. mieszana / blacha, 9,7 x 9,7 cm, sygn.

96. ŚMIESZKO Kazimierz „Nowy Jork” fotografia, 35,5 x 28 cm, sygn.

96. ŚMIESZKO Kazimierz
„Nowy Jork”
fotografia, 35,5 x 28 cm, sygn.

97. ŚWIERZY Waldemar „Duda Gracz” plakat / offset / papier, 100 x 70 cm dar osoby prywatnej

97. ŚWIERZY Waldemar
„Duda Gracz”
plakat / offset / papier, 100 x 70 cm
dar osoby prywatnej

98. TARNOWSKA-WÓJTOWICZ Maria „Świnka”, 1972 olej / dykta, 6 x 6 cm, sygn.

98. TARNOWSKA-WÓJTOWICZ Maria
„Świnka”, 1972
olej / dykta, 6 x 6 cm, sygn.

99. TOMALSKI Krzysztof „Lofoty I”, 2010 sucha igła / papier, 70 x 100 cm, sygn.

99. TOMALSKI Krzysztof
„Lofoty I”, 2010
sucha igła / papier, 70 x 100 cm, sygn.

100. URBAŃSKI Robert „Mandala dla mamy”, 2014 akryl / płótno, 40 x 30 cm, sygn.

100. URBAŃSKI Robert
„Mandala dla mamy”, 2014
akryl / płótno, 40 x 30 cm, sygn.

101. VASINA Dariusz „Drugi termin”, 2011 druk cyfrowy / papier, 31 x 23,5 cm, sygn.

101. VASINA Dariusz
„Drugi termin”, 2011
druk cyfrowy / papier, 31 x 23,5 cm, sygn.

102. VASINA Dariusz „Kujonka”, 2011 druk cyfrowy / papier, 40 x 30 cm, sygn.

102. VASINA Dariusz
„Kujonka”, 2011
druk cyfrowy / papier, 40 x 30 cm, sygn.

103. VASINA Dariusz „Argumenty”, 2011 druk cyfrowy / papier, 24,5 x 33,5 cm, sygn.

103. VASINA Dariusz
„Argumenty”, 2011
druk cyfrowy / papier, 24,5 x 33,5 cm, sygn.

104. WALCZAK Stanisław „Z pamięci 1” technika mieszana / papier, 38 x 25 cm, sygn.

104. WALCZAK Stanisław
„Z pamięci 1”
technika mieszana / papier, 38 x 25 cm, sygn.

105. WEJMAN Stanisław „Siostry”, 2013 akwaforta / papier, 11,5 x 32 cm, sygn.

105. WEJMAN Stanisław
„Siostry”, 2013
akwaforta / papier, 11,5 x 32 cm, sygn.

106. WEJMAN Stanisław „Mefisto”, 2004 akwaforta / papier, 12,5 x 16,7 cm, sygn.

106. WEJMAN Stanisław
„Mefisto”, 2004
akwaforta / papier, 12,5 x 16,7 cm, sygn.

107. WEJMAN Stanisław „Przed budą”, 2009 akwaforta / papier, 10,5 x 14 cm, sygn.

107. WEJMAN Stanisław
„Przed budą”, 2009
akwaforta / papier, 10,5 x 14 cm, sygn.

108. WEJMAN Stanisław „Pastwisko”, 2002 akwaforta / papier, 7,5 x 20,5 cm, sygn.

108. WEJMAN Stanisław
„Pastwisko”, 2002
akwaforta / papier, 7,5 x 20,5 cm, sygn.

109. WEJMAN Stanisław „Komórka”, 2010 akwaforta / papier, 13,5 x 8,5 cm, sygn.

109. WEJMAN Stanisław
„Komórka”, 2010
akwaforta / papier, 13,5 x 8,5 cm, sygn.

110. WEJMAN Stanisław „Plotka”, 2009 akwaforta / papier, 14,5 x 11 cm, sygn.

110. WEJMAN Stanisław
„Plotka”, 2009
akwaforta / papier, 14,5 x 11 cm, sygn.

111. WILKOŃ Józef bez tytułu, 2015 gwasz / papier, 40 x 58 cm, sygn.

111. WILKOŃ Józef
bez tytułu, 2015
gwasz / papier, 40 x 58 cm, sygn.

112. WINIARSKI Tomasz „Forma I”, 2014 mezzotinta / papier, 39 x 36 cm, sygn.

112. WINIARSKI Tomasz
„Forma I”, 2014
mezzotinta / papier, 39 x 36 cm, sygn.

113. WINIARSKI Tomasz „Forma II”, 2014 mezzotinta / papier, 39 x 36 cm, sygn.

113. WINIARSKI Tomasz
„Forma II”, 2014

114. WINIARSKI Tomasz bez tytułu, 2014 mezzotinta / papier, 23,5 x 29,5 cm, sygn.

114. WINIARSKI Tomasz
bez tytułu, 2014
mezzotinta / papier, 23,5 x 29,5 cm, sygn.

115. WITKA-WAWRZKIEWICZ Iwona bez tytułu, 1994 monotypia / papier, 40 x 23,5 cm

115. WITKA-WAWRZKIEWICZ Iwona
bez tytułu, 1994
monotypia / papier, 40 x 23,5 cm

116. WITKA-WAWRZKIEWICZ Iwona bez tytułu, 1994 monotypia / papier, 40 x 23,5 cm

116. WITKA-WAWRZKIEWICZ Iwona
bez tytułu, 1994

117. WÓJCIK Ala „Pulsujące serce”, 2016 akwaforta / papier, 16 x 12 cm, sygn.

117. WÓJCIK Ala
„Pulsujące serce”, 2016
akwaforta / papier, 16 x 12 cm, sygn.

118. WÓJTOWICZ Stanisław „Latający Mrucuś”, 1968 drzeworyt / papier, 13 x 7 cm, sygn.

118. WÓJTOWICZ Stanisław
„Latający Mrucuś”, 1968
drzeworyt / papier, 13 x 7 cm, sygn.

119. ZABOROWSKI Michał bez tytułu  akwarela / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.

119. ZABOROWSKI Michał
bez tytułu
akwarela / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.

120. ZACHWIEJA-WALA Maria „Baszta Maksymiliańska” olej / płótno, 40 x 60 cm, sygn.

120. ZACHWIEJA-WALA Maria
„Baszta Maksymiliańska”
olej / płótno, 40 x 60 cm, sygn.

121. ZAPLETALOVA Eliška  projekt kostiumu gwasz / papier, 45 x 32,5 cm, sygn. dar osoby prywatnej

121. ZAPLETALOVA Eliška
projekt kostiumu
gwasz / papier, 45 x 32,5 cm, sygn.
dar osoby prywatnej

122. ZAPLETALOVA Eliška  projekt kostiumu gwasz / papier, 45 x 32,5 cm, sygn. dar osoby prywatnej

122. ZAPLETALOVA Eliška
projekt kostiumu
dar osoby prywatnej

123. ZAPLETALOVA Eliška  projekt kostiumu gwasz / papier, 45 x 32,5 cm, sygn. dar osoby prywatnej

123. ZAPLETALOVA Eliška
projekt kostiumu
dar osoby prywatnej

124. ZAPLETALOVA Eliška  projekt kostiumu gwasz / papier, 45 x 32,5 cm, sygn. dar osoby prywatnej

124. ZAPLETALOVA Eliška
projekt kostiumu
dar osoby prywatnej

125. ZAPLETALOVA Eliška  projekt kostiumu gwasz / papier, 45 x 32,5 cm, sygn. dar osoby prywatnej

125. ZAPLETALOVA Eliška
projekt kostiumu
dar osoby prywatnej

126. ZIEMBICKA Barbara „Duszyczka”, 1985 litografia / papier, 21 x 26,5 cm, sygn.

126. ZIEMBICKA Barbara
„Duszyczka”, 1985
litografia / papier, 21 x 26,5 cm, sygn.

127. ŻYLIŃSKA-JESTADT Mariola „W błękitach”, 2006 akryl / tektura, 48 x 68 cm dar osoby prywatnej

127. ŻYLIŃSKA-JESTADT Mariola
„W błękitach”, 2006
akryl / tektura, 48 x 68 cm
dar osoby prywatnej

128. ŻYLIŃSKA-JESTADT Mariola „Na pastwisku”, 2015 akryl / papier, 50 x 70 cm, dar osoby prywatnej

128. ŻYLIŃSKA-JESTADT Mariola
„Na pastwisku”, 2015
akryl / papier, 50 x 70 cm,
dar osoby prywatnej

129. ŻYLIŃSKA-JESTADT Mariola „Ćwicząca”, 2015 akryl / tektura, 33 x 43 cm dar osoby prywatnej

129. ŻYLIŃSKA-JESTADT Mariola
„Ćwicząca”, 2015
akryl / tektura, 33 x 43 cm
dar osoby prywatnej

130. Kolczyki srebrne, Ag 925 8 x rubin naturalny  masa 2,4 karata dar osoby prywatnej

130. Kolczyki srebrne, Ag 925
8 x rubin naturalny
masa 2,4 karata
dar osoby prywatnej

131. Wisior srebrny, Ag 925 – owalny rubin naturalny – 35 karatów i 6 x padparadża dar osoby prywatnej

131. Wisior srebrny, Ag 925 – owalny
rubin naturalny – 35 karatów
i 6 x padparadża
dar osoby prywatnej

132. Wisiorek srebrny, Ag 925 – okrągły 23 x  rubin naturalny masa łączna 12 karatów dar osoby prywatnej

132. Wisiorek srebrny, Ag 925 – okrągły
23 x rubin naturalny
masa łączna 12 karatów
dar osoby prywatnej

133. Wisiorek srebrny, Ag 925 – krzyżyk 9 x turmalin naturalny  masa łączna 9 karatów dar osoby prywatnej

133. Wisiorek srebrny, Ag 925 – krzyżyk
9 x turmalin naturalny
masa łączna 9 karatów
dar osoby prywatnej

Comments are closed.

Design Attack