Zaprojektuj logo Electrolux Design Lab

(termin: do 9 marca 2012 r.)

*

W ciągu ostatnich 10 lat Electrolux Design Lab stał się czymś więcej niż tylko konkursem dla studentów i absolwentów wzornictwa, którzy startują w nim, walcząc o staż i pieniądze. Jest swego rodzaju instytucją symbolizującą innowacyjność, umiejętność adaptacji i proces projektowania, który zachęca do myślenia o przyszłości. W tym roku nadszedł czas na nowe logo Design Lab, które będzie odzwierciedlać młodość, kreatywność i prestiż.

Firma Electrolux we współpracy z Yanko Design ogłasza konkurs na zaprojektowanie LOGO Electrolux Design lab. Zapraszamy studentów i absolwentów (z 2011 r.) z całego świata, również z Polski, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Electrolux Design Lab to projekt zainicjowany przez koncern Electrolux, który jest wiodącym producentem urządzeń gospodarstwa domowego. Electrolux szczyci się skandynawskim pochodzeniem, a tradycja ta jest wyraźnie widoczna we wzornictwie produktów firmy. Dekadę temu Electrolux zdecydował się rozpocząć misję rozwijania nowych talentów i w tym celu stworzył konkurs Electrolux Design Lab. Electrolux Design Lab koncentruje się na poszukiwaniu odważnych projektów urządzeń domowych przyszłości.

Zadaniem uczestników konkursu na logo Electrolux Design Lab jest stworzenie takiego projektu logo marki Electrolux Design Lab, które będzie odzwierciedlało młodość, kreatywność i przystępność.

Nagroda
Z nadesłanych prac jury wybierze JEDEN zwycięski projekt. Laureat konkursu wygra w pełni opłacony weekend w Sztokholmie. Nagroda to podróż do Szwecji, dwie noce w hotelu i indywidualna wizyta z przewodnikiem w Globalnym Centrum Wzornictwa Electrolux (Electrolux Global Design Centre). Zwycięskie logo będzie w przyszłości używane w całej komunikacji związanej z konkursem i będzie reprezentować markę Electrolux Design Lab. Laureat otrzyma też szeroką promocję w mediach i będzie reklamowany poprzez wszystkie kanały mediowe firmy Electrolux.

Jury i zgłoszenia
Jury konkursu będzie składać się z ekspertów z zespołu kreatywnego firmy Electrolux. Prace zgłoszone na konkurs muszą być dziełem własnym osoby zgłaszającej, nie mogą być obecnie produkowane i nie powinny być wcześniej nigdzie publikowane lub wystawiane. W konkursie mogą brać udział jedynie studenci lub absolwenci z roku 2011.

Termin
Prace można zgłaszać do piątku 9 marca 2012 roku do godziny 23:59.59 strefy czasowej Zachodniego Wybrzeża USA (czyli w Polsce do 10 marca do godziny 8:59:59 rano).

Rejestracja
Konkurs jest przeznaczony dla indywidualnych osób, co oznacza, że nie będą na niego przyjmowane prace zbiorowe. Jeden uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie trzy projekty.

Wysyłka zgłoszeń
Zgłoszenia należy wysyłać na adres: edl.logo@yankodesign.com

Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać: Imię, Nazwisko, Wiek, Narodowość, Płeć, Email, Telefon, Adres, Nazwę szkoły. Projekty powinny być wysyłane tylko w formatach .gif, .jpeg, (72 dpi) o maksymalnej wadze 150 kb, każdy; kolory RGB. Na konkurs należy przesłać jedynie lekkie wersje oryginalnego projektu. Wersja o dużej rozdzielczości będzie wymagana, tylko w przypadku gdy projekt zakwalifikuje się do finału. Projekt może też zawierać krótki opis procesu tworzenia. Opis powinien być przygotowany w języku angielskim i zawierać maksymalnie 200 słów.

Więcej informacji: www.electrolux.com/designlabwww.electroluxdesignlab.com

Dodatkowych informacji udziela: Monika Szocińska, tel. 22/ 402 12 06, m.szocinska@seisei.pl

*

Month: Year:
« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Bizuteria
 Inne
 Komiks, rysunek, ilustracja
 Logo, identyfikacja
 Moda
 Mural, elewacja, street art
 Nabor na wystawe
 Obiekt, mebel, urzadzenie
 Opakowania
 Plakat, billboard
 Wnetrza

 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.