Zaprojektuj swoje portfolio – warsztaty w Katowicach

* KATOWICE
* ASP w Katowicach, ul. Koszraowa 19, sala 007
* warsztaty: Zaprojektuj swoje portfolio
* 18 kwietnia 2012 r. (środa), godz. 11.00-16.00

*

Jak zaprojektować swoje portfolio i jak nie popełnić błędu podczas jego prezentowania. Warsztaty dla studentów kierunków projektowych śląskich uczelni i dla początkujących projektantów.

Warsztaty organizowane są pod egidą Fest Design, przedsięwzięcia, którego celem jest ułatwienie młodym projektantom zrobienia pierwszego kroku na projektowym rynku pracy.

Podczas warsztatów, prowadzonych przez projektantów, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku, młodzi adepci Designu będą mogli skonfrontować z nimi swoje podejście do projektowania, zaprezentować swoje dotychczasowe projekty i osiągnięcia.

Prowadzący warsztaty pokażą silne i słabe strony projektów swoich młodszych kolegów, przygotują ich na spotkanie z przyszłymi pracodawcami.

Warsztaty oparte będą o wspólne szukanie rozwiązań dla przygotowywanych przez studentów potrtfolio, burzę mózgów i w efekcie stworzenie „wzorowej” prezentacji.

Wstęp wolny

Organizatorzy: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Koło Naukowe Projektowania Graficznego KILO

Eksperci: Marcin Wolny – Studio Otwarte, Zarudzka Anna – CHILID

Fest Design organizowany jest w ramach drugiej edycji projektu Design Silesia, którego liderem jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

*

PROGRAM

Część 1 / Wykład, godz. 11.00-13.00
Ogólny wykład z prezentacją: najczęściej popełniane błędy podczas projektowania portfolio; typy portfolio (ogólne, specjalistyczne); projektowanie swojego portfolio; prezentowanie swoich portfolio

Przerwa obiadowa, godz. 13.00-14.00

Część 2 / Warsztaty – panel dyskusyjny, godz. 14.00-16.00
Wybór prac do portfolio; tworzenie struktury prezentacji; dyskusja.


 

Comments are closed.

Design Attack

Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem.